Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

Am vazut diferenta intre shopping on line si realitate. In principiu vazusem pe site ce trebuie sa comand, alesesem de tot bugetul... Cand am vazut in realitate produsele, nu erau nici pe departe atat de atractive in realitate.... Poate pt masinarii merge, dar pt haine, mai ales de un anumit buget, prefer varianta vazut, pipait, placut, achitat
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Stiu ca sunt baba, dar de la atata shopping ma doare un picior de abia mai pot sa merg. Maine trebuie neaparat sa imi fac programarea prtoped, se vede o umflatura mare pe laba piciorului, foarte aproape de incheietura cu tibia... Venele sunt umflate, parca sunt strangulate. Piciorul asta ma doare demult, dar tot timpul cu creme ma mai lasa. Aseara i-am pus si fasa elastica, nu era stransa, si totusi mi s-a umflat
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu de paine, ca e oricum o fac la masina, iese caramidoasa (ca forma) si am sistemul meu de taiere (cu un cutit de paine), sa iasa o felie normala ca si dimensiuni.

Ceva de genul as vrea: http://www.emag.ro/feliator-bosch-110-w-latime-taiere-15-mm-rosu-mas62r1n/pd/EBNDTBBBM/

Aveti careva? Merita?

De multe ori ma abtin sa cumpar lucruri noi, de teama ca le voi folosi doar o vreme, apoi le bag la dulap [fri]

Gina, la mine cred ca ar fi bibelou feliatorul...musafiri nu prea avem, mezeluri nu prea mancam...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca sunt baba, dar de la atata shopping ma doare un picior de abia mai pot sa merg. Maine trebuie neaparat sa imi fac programarea prtoped, se vede o umflatura mare pe laba piciorului, foarte aproape de incheietura cu tibia... Venele sunt umflate, parca sunt strangulate. Piciorul asta ma doare demult, dar tot timpul cu creme ma mai lasa. Aseara i-am pus si fasa elastica, nu era stransa, si totusi mi s-a umflat

Baba de 80 de ani esti [soricel]...poate ar trebui sa-ti faci un eco doppler...sotul isi face anual, dar el are probleme cu varicele...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da:((((...de pe ebay, se calca direct pe haine si gata

Sa stii ca Ana Mariei i-a placut la scoala, iar mie mi s-a luat o piatra de pe inima. A zis (si invatatoarea a comfirmat) ca si-a facut doua prietene, toata ziua s-au jucat impreuna, invatatoarea le-a laudat, a zis ca sunt fete bune. Ceea ce vreau sa spun e ca de cele mai multe ori e mai greu pentru noi decat pentru ei... [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...