Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

Alex nu i-am facut o analiza specifica

Chiar mi-ai dat o idee,sun maine si intreb daca se face

Alergoloaga mi-a zis ca teste se fac dupa 4 ani deoarece unele alergii trec de la sine dupa 1an

 

alergiile apar dupa varsta asta, dar inainte sunt intolerantele, trebuie sa il testezi pentru intoleranta la proteina din lapte

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neataaaaa!

Noi cand am facut 4 luni i-am dat morcov ,cred ca a inghitit o jumatate de lingurita ....

Cert este ca ia placut ca nu sa strambat , dupa cateva zile i-am dat niste mar copt insa acolo sa cam strambat ca era putin acrisor .....in astea 2 luni o sa il testez sa vad cum reactioneaza si ce face 6 luni o sa incepem in fiecare zi cu mancarica .

Mai fur si cate un meniu de la Deea ca  se descurca bine  [flo2] dar si fetita o ajuta !

Bujor , in orice tara sunt furaciosi la modul asta .In Italia era cu pensie de nevazatori si altele ........

Iar la noi sa nu mai zic de dentisti care nu dau chitanta ,sau avocati care la fel nu iti taie nici o chitanta si sunt multe exemplele si astea sunt tot furturi ...

Incredere ca se va mai schimba ceva ,nici eu nu prea am .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina si mie imi este somn.Toata  noaptea sa fatait prin pat ,de dimi se trezeste la 6 si oricum la 6:50 ma scol sa il pregatesc pe Bogdan de scoala .Acum ca este fratele meu in concediu il trimit cu el la scoala ca sunt vre-o 10 km cu masina ...

Aseara a fost super agitat ,pana l-am adormit a fost marait ....mi la plimbat mama pana la 8 cand a plecat si ea acasa , il mananca si gingiile .......

Easy mie imi place toamna si  primavara !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

S-au scumpit asigurarile la masina [fal] ..oare de ce ...ca salariile sa mai creasca ....ioc.....

Si eu am alta problema ca tre sa vand masina ,pana in sept am avut-o in garantie dar numai probleme a avut cu ea ..deci tre sa o vand clar ... [alcool] nu stiu cine mi-o cumpara-o [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma obosesc tare trezirile astea peste noapte, ea suge sia doarme instant, eu ma chinui sa adorm.......... de dimi s-a trezit la 6.30, a adormit, am reusit si eus a adorm si m-am trezit aproape de 8, dar turmentata rau.

A avut o perioada in care se trezea o singura data............ eu speram sa ramanem macar asa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Stati linistite, am intrat sa va spun ceva si ies. Easy, nu eu te-am raportat. Ti-as fi spus. Inca ceva. Am plans jumate de noapte din cauza mustrarilor de constiinta ca tocmai cu tine m-am gasit sa dau de pamant. Cealalta jumatata m-am gandit daca nu cunva ai dreptate si intr-adevar am devenit un om rau. Pt ca n-am fost asa. Dimineata nu stiam ce sa fac, pe ce cladire sa ma sui sa te rog sa ma ierti daca mai poti. Si apoi au jnceput barfele. S-a scos arsenalul greu, s-au dezgropat mortii de acum aproape an, s-au pregatit cofrajele cu oua clocite. Impotriva unei persoane absente. Si a culminat cu mistocareala si bascalie. Fetelor, cu regret va spun ca virgula, cu cateva exceptii notabile, niciuna nu sunteti mai buna ca mine. Marryelle, dumnezeul ala pe care il aduci n fiecare postare nu spune cumva ca "cel care se simte fara pata sa arunce primul cu piatra"? Unde e iubirea si iertarea crestineasca pe care o propovaduiti? Easy, nu despre tine era vorba cand am spus ca unii pozeaza in sfinti. New, intr-adevar fiul meu are suferinte interioare. Si tu ai avea daca ti-ai fi vazut mama stropita cu benzina ca sa i se dea foc. Asta printre altele. Dar e usor sa pui diagnostice psihologice cand plutesti pe norisor si viata iti e ca un roi de fluturasi. Sill scumpo, esti un geniu. Nu ne cunoastem, n-am schimbat nici doua vorbe dar tu stii ce caracter am. Minunat. Pana la urma un lucru bun a iesit din toata porcaria asta. Tot rahatul de sub covor a iesit la iveala. Mi-ar fi placut sa-mi spuneti in fata toate ce parere aveti despre mne dar no, cam multe pretentii am. Acestea fiind zise, va doresc sa i
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma obosesc tare trezirile astea peste noapte, ea suge sia doarme instant, eu ma chinui sa adorm.......... de dimi s-a trezit la 6.30, a adormit, am reusit si eus a adorm si m-am trezit aproape de 8, dar turmentata rau.

A avut o perioada in care se trezea o singura data............ eu speram sa ramanem macar asa.

....Copil cuminte si baba frumoasa nu exista :))))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

S-au scumpit asigurarile la masina [fal] ..oare de ce ...ca salariile sa mai creasca ....ioc.....

Si eu am alta problema ca tre sa vand masina ,pana in sept am avut-o in garantie dar numai probleme a avut cu ea ..deci tre sa o vand clar ... [alcool] nu stiu cine mi-o cumpara-o [fri]

Sunt multe accidente, multi neglijenti, justitia a inceput sa acorde despagubirile celor pagubiti, comisioanele lor probabil s-au marit = crestere..oricum erau mai mici decat in alte tari, iti dai seama ca acolo trebuie sa ajungem si noi...Nu mai ai CASCO? pastreaza-ti asigurarea normala, RCA.

 

Ce masina ai? Si eu trebuie sa o vand pe a mea din tara si acolo sa imi cumpar alta, din pacate nu sunt deloc ieftine, desi exista un mit ca in Germania iti cumperi super masina la un pret de nimic..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...