Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

Alergia la proteina din laptele de vaca apare mai ales in primele luni de viata iar pana in 3/4 ani, de cele mai multe ori, dispare. Asta am găsit din articolele străine. M-a interesat subiectul pentru AC. Iar dermatita atopica poate fi un simptom de alergie(care este un raspuns imunitar). In cazul intolerantei, nu au loc eruptii cutanate sau alte modificari ale pielii. Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Suzi , ce ai mai facut cu vecinul?

 

Nu am mai facut nimic, acum e tot plecat in timpul zilei, cred ca merge la ceva tratament...sper ca pt cap. Oricum i-am facut plangere penala la inceputul lunii iulie si inca nu avem raspuns, m-am intalnit cu "sectorista" si cica mai dureaza vreo 2 luni...i-am si zis...asteptati sa ne dea in cap si apoi rezolvati ca e mai usor, nu? [batcap] [batcap] [batcap] [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu am mai facut nimic, acum e tot plecat in timpul zilei, cred ca merge la ceva tratament...sper ca pt cap. Oricum i-am facut plangere penala la inceputul lunii iulie si inca nu avem raspuns, m-am intalnit cu "sectorista" si cica mai dureaza vreo 2 luni...i-am si zis...asteptati sa ne dea in cap si apoi rezolvati ca e mai usor, nu? [batcap] [batcap] [batcap] [batcap]

incredibil....in Buc se rasp in 30 zile..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...