Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Suzie te duc cu zaharelul,trebuia sa iti dea intr-o luna...incearca sa mai faci o plangere , daca nu cere audienta la comandat in care sa ii spui ca nu ai primit nici un rezultat .oricum rezultatul o sa fie o amenda , dar poate il mai sperie ...

Am doi frati politisti si le-am cerut informatii ...daca mai vrei sa intrebi ceva , eu pot sa le transmit ..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Suzie te duc cu zaharelul,trebuia sa iti dea intr-o luna...incearca sa mai faci o plangere , daca nu cere audienta la comandat in care sa ii spui ca nu ai primit nici un rezultat .oricum rezultatul o sa fie o amenda , dar poate il mai sperie ...

Am doi frati politisti si le-am cerut informatii ...daca mai vrei sa intrebi ceva , eu pot sa le transmit ..

Nu ai si unul in Timisoara? :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina eu zic ca ai copii cuminti. Toate avem copii cuminți... Indiferent ca se trezesc de n-spe ori pe noapte, ca-s maraiti, ca vor numai in brate, etc. Astea sunt nevoi normale pt un bebelus, nu-s mofturi/figuri, si sigur nu înseamnă ca-s copii obraznici daca fac lucrurile astea :))

Avea copiii perfecti! Cra cra cra cra cra craaaaaa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aida , e super ca si masina , mai ales pentru o femeie ...problema mea este ca am cumparat-o automata si au trebuit sa imi schimbe cutia ....si am cumparat-o exact cand au iesit ....ma gandesc ca acum poate le fac mai bine .

Nici nu stiu ce masina sa imi iau  [smulgpar] ca nu prea sunt cu condusul decat de nevoie....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy ce studii trebuie sa aiba candidatul? Ca poate ma prezint eu.Sau candidati asa mai copti nu acceptati?

Baby eu m-am adresat tie direct, nu te-am barfit.De fapt nimeni nu te-a barfit, doar s-au enumerat niste fapte ,atata tot. Si nu te poti astepta sa jignesti pe toata lumea pe un forum si sa nu zica nimeni nimic.Nu esti singura persoana cu o viata grea de pe acest forum, dar esti singura care s-a certat si a jignit pe toata lumea. Nu are sens sa mai spun ceva ca oricum nu ai intelege. Iti doresc doar sa iti dai seama cat esti de binecuvantata,sa lasi trecutul in trecut daca asta te face sa te porti asa, si sa te bucuri de copiii reusiti pe care ii ai! Si lasa mamele sa isi creasca asa cum considera ele copilasii, doar si tu ai facut si faci la fel! Si poate de pe acest forum ai invatat ca pe viitor sa nu mai scoti ochii celor care se straduiesc sa devina mame,care sufera si care isi doresc din tot sufletul sa isi stranga pruncul in brate. Si cu asta, indiferent ce vei mai scrie, eu consider subiectul incheiat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...