Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

Eu nu pot conduce cutie automata, am incercat odata si parca imi lipsea un picior :)))

Sotul voia sa-mi ia automata (paranteza: stiu de la el ca, in general, masinile automate se pot strica mai repede), insa i-am zis sa nu se grabeasa, pentru ca eu scoala o voi face pe normala, la fel si examenul.

 

Nici nu stiu ce masina sa imi iau  [smulgpar] ca nu prea sunt cu condusul decat de nevoie....

X6 alb (neaparat alb) [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Baby, ...........

Eu una ma bucur mult ca ti.ai cerut scuze. Ai gresit, chiar mult, dar sa fii foast eu in situația ta, nu stiu daca nu as fi reactionat la fel. Niciodată nu zic niciodată pt ca nu stiu cum e sa fii cealaltă persoana. Insa trebuie sa ne autocenzuram de cele mai multe ori. Eu nu vreau ca vreuna dintre noi sa părăsească forumul, fiecare dintre noi are farmecul ei aparte, iar plecarea unui singur "personaj" din telenovela asta a noastră schimba atmosfera.

Mie mi.e dor de fetele care erau pe aici aproape zilnic, Sasha, Kika, Rățuștele, samd.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina , pe ala nu stiu sa il bag in garaj [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] ...

alb este si juke-ul meu , e super culoarea ....

depinde cum este facuta masina automata ...sotul in it are un audi q3 si e super a avut si un BMW X3 la fel a fost super ..asta fiind noua , au cam dat-o in bara ...din fabrica zic eu ....

Femei care vorbesc de masini  [:-)))] ..deci se poate  [soricel]  [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata voua frumoaselor vorbarete. Oaaaai de cand n.am mai scris pe aici... am avut ce citi si v.am citit mai pe sarite ce.i drept (cenusa in cap). A fost o vara grea si aglomerata cu doi acasa cu multe jocuri cu certuri cu iubiri cu impacari si suparari. Baiatul meu e deja barbat. Are preferinte si o personalitate fooooarte puternica. Bengoasa mea fata face ce vrea cu el si cu tatal ei. E deja o super smechera. Mancam si noi usurel pireu de legume, tremura de placere la lingurita. Ma sperie cat de repede cresc copii astia. La V i.am schimbat toata garderoba acu la inceput de gradi ca era ca Fritz cu pantalonii deasupra gleznelor. Intr.un cuvant noi suntem ok.

Ma bucur mult cand va citesc si regasesc temerile, intrebarile, bucuriile mele in ceea ce spuneti. Aveti toate fara exceptie copiilasi SUPERBI, savurez fiecare poza, fiecare falcuta si bulanas.

Sper ca de acum sa am un pic mai mult timp de povesti cu voi... ca doar pana la 3 sunt numai fetele acasa. De azi incepem 'pusul pe iarna' gogosari zacusca si alte cele.

Va imbratisez pe toate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...