Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bujor, initial am zis ca pleaca doar el cu trenul si noi ramanem, ca nu am fi putut sa mergem cu fata. Dar un prieten ne da masina lui, ca nu o foloseste, doar trebuie sa platim asigurarea la ea. A mers acum sotul sa faca si procura, sper sa nu fie si alte probleme si sa putem pleca

 

Suzie, stiu, in scoica o tin, dar plangea de foame si am luat-o doar sa o linistesc putin cand s-a intamplat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ema, mi-a venit o gluma in minte la prima ta postare, sper sa nu fiu deplasata, cu postasul ce-ai facut, l-ai servit cu o portie de fasole cu cimbru? :)))

Silvia, daca l-as fi servit nu ii mai ramanea sotului suficienta, mi-e tare greu sa ma duc sa inmoi fasolea acum [:-)))]  dar niste cimbru ramas cred ca mai am.

data viitoare ii dau si postasului o portie mica sa il fac pe om fericit, macar niste cimbru magic la pachet poate are o prietena, nevasta, cunostinta [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvia, daca l-as fi servit nu ii mai ramanea sotului suficienta, mi-e tare greu sa ma duc sa inmoi fasolea acum [:-)))] dar niste cimbru ramas cred ca mai am.

data viitoare ii dau si postasului o portie mica sa il fac pe om fericit, macar niste cimbru magic la pachet poate are o prietena, nevasta, cunostinta [:)]

:)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...