Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Easy , Dumnezeu sa-l odihneasca si sa dea putere familiei !

 

Baby , eu sunt un om care ma pun si in postura celuilalt sa vad daca nu cumva gresesc eu . Mai stiu ca viata grea te schimba , supararile si greutatile iti iau din răbdare si din norisorii roz , te fac mai acid , mai puțin tolerant . Ca atare eu înțeleg si modul tau de a fi . Daca ai fi asa "rea" nu ai avea puterea sa iti ceri scuze . Eu înțeleg multe si etic este sa nu dai intr-un om care este jos , cu este Baby si sa toleram , iar faza cu răscolitul trecutului , ce a spus acum 1000 de ani , ma face sa vomit . Urăsc oamenii care tin minte si scot bolovanul cand se arunca cu pietre t .

Si da , si eu m-am simtit ofensata la unele postări a lui Baby , câteodată am si ripostat ,dar este un forum unde poti alege ce sa citești si pe cine !

 

Marryella , nu cumva Dumnezeu ne-a învățat sa întoarcem si celălat obraz !

 

Iar faza cu amintitul ca Baby a fost ajutata este josnic , daca vrei sa ajuti pe cineva o faci si gata !

 

Gata , ma simt mai bine :) Da Baby a greșit , ea are alt stil de a creste copii , dar de ce nu i-ați spus direct cand v-a suparat si S-a adunat toata lumea sa dea cand a avut puterea una dintre noi sa ii spună . Asta înseamnă curaj , nu dupa ce te-a trântit cineva vin si ceilalți sa dea cu piciorul , Asta m-a deranjat cel mI mult !

Sim sunt 100% de acord cu tine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...