Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sa ma plang si eu, in viteza azi i-am uitat fetei ghiozanul in autobuz [smulgpar] Cu luch box, cu echipamentul de sport, sticluta cu apa, tot [smulgpar] De mancat va manca de la scoala, ca anul 1 si 2 au dreptul gratuit (sper sa si puna ceva in gura, ca e mofturoasa [fri] ), dar restul....am sunat la autobuze sa intrebam, cica e devreme si sa revenim mai tarziu...slabe sanse [smulgpar]  Mi-e o ciuda pe mine insami de moooor! [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa ma plang si eu, in viteza azi i-am uitat fetei ghiozanul in autobuz [smulgpar] Cu luch box, cu echipamentul de sport, sticluta cu apa, tot [smulgpar] De mancat va manca de la scoala, ca anul 1 si 2 au dreptul gratuit (sper sa si puna ceva in gura, ca e mofturoasa [fri] ), dar restul....am sunat la autobuze sa intrebam, cica e devreme si sa revenim mai tarziu...slabe sanse [smulgpar]  Mi-e o ciuda pe mine insami de moooor! [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

Poca poate totusi o sa-l recuperati

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se culca târziu si se foieste mititelul si nu mai stiu cu diversificarea asta :(

 

Off :(

 

Meey Andreiutul tau cum mai este , Pocha ?

Andreiutii astia sunt cam Mofturosui :)

sunt mofturosi dar sunt ai nostri si ii iubim oricum

o sa fie cei mai cuminti cand v-or creste [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Ma tot gandesc de ieri ca eu eram la scoala pe vremea asta...... lucrez in inv. Cum o sa incep eu in martie? De acum ma stresez, cum sa o las pe N acasa si eu sa plec? Mai e pana in martie, dar asa repede trece.... Poate totusi nu ma intorc la serviciu...... E asa greu sa ma si gandesc la asta, d-apoi sa se intample...

 

Nici la noi nu sunt mese bine delimitate..... papa lapte cand vrea ea.

Si eu in invatamant. Revin in ianuarie la inceput. Deja ma gandesc cu emotii la moment. Insa stiu ca va trece, vom fi ok. Asa a fost si cu cea mare.

 

Ilinca va sta, cel mai probabil, cu bona pe care a avut-o si cea mare. Nu va fi nevoie decat de 4-5 ore dimineata. Lucrez la ciclul primar. Tu? Invatatoare sau profesoara?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...