Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sa ma plang si eu, in viteza azi i-am uitat fetei ghiozanul in autobuz [smulgpar] Cu luch box, cu echipamentul de sport, sticluta cu apa, tot [smulgpar] De mancat va manca de la scoala, ca anul 1 si 2 au dreptul gratuit (sper sa si puna ceva in gura, ca e mofturoasa [fri] ), dar restul....am sunat la autobuze sa intrebam, cica e devreme si sa revenim mai tarziu...slabe sanse [smulgpar] Mi-e o ciuda pe mine insami de moooor! [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

Poate ai noroc...sotul si-a pierdut de n ori portofelul cu toate in el si l-a primit intact..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy , Dumnezeu sa-l odihneasca si sa dea putere familiei !

 

 

 

 

 

Easy , Dumnezeu sa-l odihneasca si sa dea putere familiei !

 

Baby , eu sunt un om care ma pun si in postura celuilalt sa vad daca nu cumva gresesc eu . Mai stiu ca viata grea te schimba , supararile si greutatile iti iau din răbdare si din norisorii roz , te fac mai acid , mai puțin tolerant . Ca atare eu înțeleg si modul tau de a fi . Daca ai fi asa "rea" nu ai avea puterea sa iti ceri scuze . Eu înțeleg multe si etic este sa nu dai intr-un om care este jos , cu este Baby si sa toleram , iar faza cu răscolitul trecutului , ce a spus acum 1000 de ani , ma face sa vomit . Urăsc oamenii care tin minte si scot bolovanul cand se arunca cu pietre t .

Si da , si eu m-am simtit ofensata la unele postări a lui Baby , câteodată am si ripostat ,dar este un forum unde poti alege ce sa citești si pe cine !

 

Marryella , nu cumva Dumnezeu ne-a învățat sa întoarcem si celălat obraz !

 

Iar faza cu amintitul ca Baby a fost ajutata este josnic , daca vrei sa ajuti pe cineva o faci si gata !

 

Gata , ma simt mai bine :) Da Baby a greșit , ea are alt stil de a creste copii , dar de ce nu i-ați spus direct cand v-a suparat si S-a adunat toata lumea sa dea cand a avut puterea una dintre noi sa ii spună . Asta înseamnă curaj , nu dupa ce te-a trântit cineva vin si ceilalți sa dea cu piciorul , Asta m-a deranjat cel mI mult !

Sim daca ai fi fost atenta la postari ai fi vazut ca i-am intors de mai multe ori obrazul lui baby nu numai odata. Sa fii crestin -ortodox- nu stiu la alte religii- nu iti interzice nici sa te aperi, nici sa atragi atentia cuiva cand sare calul. Eu una nu urasc pe nimeni , nici pe baby, nici pe altcineva, nu folosesc cuvinte tari. Si eu nu i-am scos ochii ca am ajutat-o pentru ca eu nu am ajutat-o cu nimic, doar am constatat ceva. Poate am citit postari diferite ,dar toate fetele i-au atras atentia direct. Nu a dat nimeni cu piciorul,nu a barfit nimeni pe la spate, doar s-a aparat in urma jignirilor sistematice. Doar nu e vb de cineva fara aparare care nu stie ce vorbeste si cand raneste. Doar vb deun om cu studii,de profesie avocat care in principal tocmai la cuvinte trebuie sa fie atent. Si tu ar trebui sa intelegi cel mai bine ce inseamna sa iti doresti un copil, sa se lase asteptat ........

In fine, chiar nu mai are sens sa continuu acest subiect, fiecare e liber sa creada ce vrea. Sunt lucruri mai importante si mai grave in viata decat sa ne certam pe acest subiect. Si acum chiar ca pun punct,indiferent de referirile care se mai fac.

Silvia imi pare rau pentru incident. Bine ca sunteti voi bine si ca ati reusit sa rezolvati cu prietenul cu masina! Doamne ajuta sa nu fie asa grav cu socrul tau!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa ma plang si eu, in viteza azi i-am uitat fetei ghiozanul in autobuz [smulgpar] Cu luch box, cu echipamentul de sport, sticluta cu apa, tot [smulgpar] De mancat va manca de la scoala, ca anul 1 si 2 au dreptul gratuit (sper sa si puna ceva in gura, ca e mofturoasa [fri] ), dar restul....am sunat la autobuze sa intrebam, cica e devreme si sa revenim mai tarziu...slabe sanse [smulgpar]  Mi-e o ciuda pe mine insami de moooor! [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

vai Poca..poate il recuperati totusi...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!Bine v-am regasit Easy condoleante!Si noi am inceput diversificarea de la 4 luni deja,acum avem masa de fructe,supica si seara iaurtel are deja 8.5kg si lapte praf i-am dat milumil si de vreo luna ne-am schimbat pe babylove de la DM ca milumil il umfla prea tare,am papat si orez cu lapte,el vrea orice ca e foarte mancacios seamana cu mami!Va pupam!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:)) vise taica... Las ca eu iubesc si carabusul de masina pe care-l avem (VW polo)

.

am avut si eu polo la mana a2 a.L.am vandut in 2011 cu aceeasi suma de bani cu care l.am cumparat in 2009.Singurul avantaj.In rest am avut probleme cu ea.

Mi se parea ca mereu bate ceva-se aude ceva.Cine l.a cumparat a fost multumit Eu am fost multumita de pretul luat Mi.am luat Opel astra full option aproape nou -adica a stat in showroom pt drivetest.Sunt f multumita.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!Bine v-am regasit Easy condoleante!Si noi am inceput diversificarea de la 4 luni deja,acum avem masa de fructe,supica si seara iaurtel are deja 8.5kg si lapte praf i-am dat milumil si de vreo luna ne-am schimbat pe babylove de la DM ca milumil il umfla prea tare,am papat si orez cu lapte,el vrea orice ca e foarte mancacios seamana cu mami!Va pupam!

Cosminelu bine ai revenit

o pozica nu pui ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...