Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sa ma plang si eu, in viteza azi i-am uitat fetei ghiozanul in autobuz [smulgpar] Cu luch box, cu echipamentul de sport, sticluta cu apa, tot [smulgpar] De mancat va manca de la scoala, ca anul 1 si 2 au dreptul gratuit (sper sa si puna ceva in gura, ca e mofturoasa [fri] ), dar restul....am sunat la autobuze sa intrebam, cica e devreme si sa revenim mai tarziu...slabe sanse [smulgpar]  Mi-e o ciuda pe mine insami de moooor! [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

Poca, poate ca il recuperati.

 

cei de la compania de autobuze au route planner( poate au si pe net ca aici) si tracking system

(daca le dai ora la care ai fost in autobuz si numarul de bus): ei il pot localiza pe soferul care a condus autobuzul si autobuzul in cauza.  chiar si in cazul in care si-au schimbat soferii turele cumva tot il pot gasi dupa tacho card inregistrat in autobuz.

daca nu a luat careva ghiozdanelul, ar trebui sa il gasesti.

 

acum iti spun asta sigur ca doar lucrez cu autobuze si camioane si noi la fel putem face [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dra mea bea apa cu placere de cand am inceput diversificarea.

 

ieri a mancat dovleac( butternut squash) pasat( cu ulei de masline si un pic de LM). la inceput s-a strambat la prima gurita. i-am dat cu lingurita, i -am dat si bucatele de dovleac fierte s-a jucat cu ele, a dus la gurita ba lingurita in care aveam pus amestecul, ba dovleacul. i-am dat sa pape piureul cu o bucatica de dovleac din care mai si musca. I-a placut mult , a mancat rapid.

 

cand manca gemea de placere: mniam- mniam, cam asa face cand ii dau sa pape, mor de dragul ei [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

de 3 ori pe zi cate 5 granule. i le topesti in cantitate mica de apa, pe care sa o bea toata.

pt fetele din UK, ce remedii de dinti mai sunt? eu le stiu pe astea 3:

1. 

http://www.thehealthstore.ie/index.php/nelsons-teetha-granules.html?gclid=CN2os8rH5cACFaNZ2wodQzAAew

asta totusi contine lactoza

 

2.

 http://www.bonjela.co.uk/product-range/teething/bonjela-teething-gel/

 

3.

http://www.boots.com/en/Calgel-Teething-Gel-10g_1676/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da...e un bb grasunel si lung..are 74 cm si 9,8 kg;)))

Uite si o poza cu Deas proaspata;)))

aha, deci nu mi s-a parut, ce maricel!!! wow, cred ca e cel ma mare( la kg) de aici. el si Calin.

sa iti traiasca Edy cel maricel.

si Deeas, dragalas, seamana cu Edy.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...