Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pe Edy pare sa-l calmeze Dentinox-ul...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy, Condoleanțe pentru socru. Dumnezeu sa îl odihnească în pace.

 

Silvia, îmi pare rău de incident, bine ca nu ați pățit nimic. Și mie mi-a fost întotdeauna frica de scrie scurte momente când îl țin scos din scaun, ma gândeam ca dacă pățim ceva fix atunci, degeaba l-am ținut protejat în restul timpului. Ce ai pățit tu îmi confirma. Eu la drum lung m-am suit în 4 labe peste scaun, sa ii dau sân.

 

Baby și mie mi s-a părut josnic sa se amintească de ajutorul dat, a fost dat din inima și necerut. Eu te înțeleg și pe tine, de ce îți ieși asa din fire, într-un fel semeni cu maica-mea, când e furioasa, ma rănește ca apoi sa plângă și sa regrete și oricât ar discuta logic cu ea, tot are astfel de ieșiri colerice, cred ca tine de psihicul chinuit, de lipsa echilibrului, pt ca în adâncul sufletului ma iubește și nu e o persoana rea.

 

Știți ca va ziceam ca nu papa V fructe? I-am făcut la abur mar și para și a mâncat!

 

Sasha, cosminelu ma bucur ca sunteți bine.

 

Andra, ce băieți frumoși ai!

 

Julia, ce drăgălașa e Emma. Eu i-am luat bol cu ventuza și tot asa, îl las sa facă ce vrea, dar ii pun ventuza pt ca o data a riducat bolul și a dat din mana de a sărit piure peste tot, eram în living, inclusiv în calculatorul soțului.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...