Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si eu sunt maltratata de Michelin... Odată mi-am luat un pumn in dinti pt ca am îndrăznit sa ii pap buricul in public...

Eu am primit degeaba! Sa vedem, mie nu mi.a cazut parul dupa ce am născut, asa ca Emma ma jumuleste ca sa fiu si eu in ton, pumni in dinti si ochi, ciupituri pesre tot, zgârieturi, ce mai, sunt o mama maltratata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana, la stat ambele? Cum de ati mai gasit loc la a doua?

 Da, la stat. La cea la care va incepe de maine, am mers, am explicat "teapa" pe care am luat-o la prima gradinita si gata! (intre timp am mai vizitat alte doua in proximitate: una cu prea multi ... etnici, a doua cu o curte cu un caine fioros gard in gard cu gradinita)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

new, asa eram eu la primul copil, de a iesit o sclifosita, cum era murdara, cerea, pitigaiat servetellll. intindea manutele ca e murdara, m-am chinuit cu mancarea cu ea. si acum e mofturoasa. eu am gresit. de data asta, mi-am propus relax, take it easy, curat dupa, calm, calm, nu ma uit in jur pana nu terminam de mancat [fri]

cand a mancat Emma pruna, a cerut si Oani. mancam si eu impreuna cu Emma, o diversific iar pe asta mare [:)] , poate de data asta merge mai bine [pk] . tot Oani a cerut si dovleac pt azi, sa manance cu Mimsy.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...