Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

Fete merita investit într-un aparat cu aerosoli? Vad ca exista mai multe variante... Cu compresor, cu ultrasunete, nebulizator... Ceva sfaturi aveti?

Trebuie sa ma pun pe studiat.

iti recomand  Laica cu ultrasunete

 

eu am un chico si e de trompeta [smulgpar] a mers bine doar prima data

am imprumutat un Laica si e rapid silentios etc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si eu sunt maltratata de Michelin... Odată mi-am luat un pumn in dinti pt ca am îndrăznit sa ii pap buricul in public...

razboinic bebele [aerob]

 

a mea ma tot ciupeste de san cand suge, am avut de cateva ori vanatai. zgarieturi am mai des. o tin de o manuta cand suge, ma cauta si ne tinem de mana [il] , dar cu celalta miscoteste pe sub san [biz]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

new, asa eram eu la primul copil, de a iesit o sclifosita, cum era murdara, cerea, pitigaiat servetellll. intindea manutele ca e murdara, m-am chinuit cu mancarea cu ea. si acum e mofturoasa. eu am gresit. de data asta, mi-am propus relax, take it easy, curat dupa, calm, calm, nu ma uit in jur pana nu terminam de mancat [fri]

cand a mancat Emma pruna, a cerut si Oani. mancam si eu impreuna cu Emma, o diversific iar pe asta mare [:)] , poate de data asta merge mai bine [pk] . tot Oani a cerut si dovleac pt azi, sa manance cu Mimsy.

Inseamna ca trebuie sa instalez diversificare2.0 si pe Deas....poate peste un an vor manca amandoi de toate;))

Ema, stiu despre ce vorbesti...Deas nu picteaza ca sa nu se murdareasca, daca se stropeste cu apa trebuie sa se schimbe...eu sunt de vina si recunosc tot....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

din cate vad, cu autodiversificarea asta e la fel ca si cu alaptatul. La inceput e cel mai greu, dar dupa ce treci de faza aia, e floare la ureche. Am vazut copil de 1,5 ani hranindu-se singur cu lingurita. La nepotu-meo, inca ii mai dadea maica-sa sa manance cu lingura pe la 6-7 ani.

As vrea sa pot sa trec direct la faza in care mananca singuri si nu mai murdaresc nimic prin jur. Eu am oaresce temeri legate de murdaria care se face, dar poate c-o sa ma schimb de dragul lui.

Eu am diversificat clasic si Ana Maria manca singura la 1am si 2 luni cu lingurita. As zice ca depinde si) de copil [:)]

 

new, asa eram eu la primul copil, de a iesit o sclifosita, cum era murdara, cerea, pitigaiat servetellll. intindea manutele ca e murdara, m-am chinuit cu mancarea cu ea. si acum e mofturoasa. eu am gresit. de data asta, mi-am propus relax, take it easy, curat dupa, calm, calm, nu ma uit in jur pana nu terminam de mancat [fri]

cand a mancat Emma pruna, a cerut si Oani. mancam si eu impreuna cu Emma, o diversific iar pe asta mare [:)] , poate de data asta merge mai bine [pk] . tot Oani a cerut si dovleac pt azi, sa manance cu Mimsy.

Asa si la noi, cere si cea mare ce vede la Andrei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna ca trebuie sa instalez diversificare2.0 si pe Deas....poate peste un an vor manca amandoi de toate;))

Ema, stiu despre ce vorbesti...Deas nu picteaza ca sa nu se murdareasca, daca se stropeste cu apa trebuie sa se schimbe...eu sunt de vina si recunosc tot....

Mda, si la noi la fel. De aia mereu am tone de haine de spalat [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...