Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

New, un cățel rezolva problema! Al meu abia așteaptă sa cada cate ceva pe sub masa, imediat lustruiește parchetul :)

vreau catel la pachet cu curte

 

Eu am diversificat clasic si Ana Maria manca singura la 1am si 2 luni cu lingurita. As zice ca depinde si) de copil [:)]

inseamna ca e independenta, dar probabil ca ai si lasat-o sa fie asa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vroiam sa zic de Mazare, fff urata faza din ziar, tactica 0 barat, din categoria asa nu! cum sa spui tu asa ceva copiilor???

fa o campanie care sa promoveze miscarea si mancatul sanatos in scoli si nu numai.

 

o faza amuzanta depre primarul Mazare, copii la gradi/scoala primeau cadouri de mos Craciun de la primarie.  copilul unei vecine vine acasa fericit cu cadoul, bunica il intreaba: de unde ai mai, Vasilica cadoul? baietelul raspunde; de la primarul ala, cum il cheama? tot el zice: primarul Fasole [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am mai recuperat macar cap asta.

Easy condoleante. Va doresc putere sa treceti peste durerea asta.

Inreba cineva de aparat pt aerosoli. Noi avem Beurer. Sunt multumita de el il am de vreo 3 ani si functioneaza bine. Nu e foarte zgomotos. Noua pediatra ne.a zis sa nu luam cu ultrasunete dar am uitat de ce (mie nu mi s.a vindecat neuronul inca... )

Voua v.au intrat banii de indemnizatie? Face fata 6 luni si bani ioc. Statul roman presupune ca.i dau aer de mancare?!?! Si incerc sa su la prestatii sociale dar tot degeaba ca nu raspunde nimeni. Uite pentru ce mi s.au tras o gramada de impozite.... pfff

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe V l.am diversificat clasic. La 1,5 ani manca singurel cu lingurita. Bineinteles mizeria cat casa... mancare si in urechi... nu va explic. Si cu toate ca l.am lasat sa faca mizerie el e un super curat si ordonat.... cred ca genele lui taica.sau sunt de vina.... nu ca ma plang.

De data asta am citit mult despre diversificare, blw... tot ce am gasit. In fjnal am decis sa fac si cu Ana cum am facut cu Vlad. N.am inima destul de puternica pt blw... marea mea frica e inecatul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...