Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 28


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Intru destul de rar pe la voi si postez si mai rar. Din pacate am citit si despre mica discutie de zilele trecute, mai bine o ratam. FFFFFF urat! Si eu am devenit mamica extrem de greu. M-au durut pe mine acele cuvinte, nici nu vreau sa ma gandesc ce a simtit Easy. Pacat, Baby era apreciata si sustinuta de multe din voi, nu ma asteptam la asta din partea ei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bujor, vad ca a fost stearsa postarea de pe grup legata de cum sa fraudam putin statul.

 

Fetelor, cititi si voi, ca sa nu ma enervez de una singura: http://www.stiridecluj.ro/social/mamele-din-cluj-isi-declara-copiii-handicapati-ca-sa-ia-bani-si-sa-stea-acasa

Mda...frumos din partea lor...alti care chiar au nevoie sa mai astepte...sa fii sanatos si sa stai cu mana intinsa mi se pare o rusine....si mai ales sa te folosesti de propriul copil... Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

New - am citit si mi se pare groaznic :( 

 

Si eu i-am diversificat pe cei mari clasic si n-am avut probleme in deprinderea mancatului singuri. Intotdeauna au avut si linguritele lor si au participat la actul hranirii  [:)] . Ori de cate ori am avut ocazia, au participat la masa impreuna cu toata familia. La fel procedez si cu bebeliki. (Mi-e tare teama de inecat, e drept ca se poate intampla si cu hrana blenduita, dar cunosc un caz... [:(] )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

New - am citit si mi se pare groaznic :( 

 

Si eu i-am diversificat pe cei mari clasic si n-am avut probleme in deprinderea mancatului singuri. Intotdeauna au avut si linguritele lor si au participat la actul hranirii  [:)] . Ori de cate ori am avut ocazia, au participat la masa impreuna cu toata familia. La fel procedez si cu bebeliki. (Mi-e tare teama de inecat, e drept ca se poate intampla si cu hrana blenduita, dar cunosc un caz... [:(] )

Cunosti un caz care s-a inecatcu hrana blenduita?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...