Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 29


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Juli, si mie mi-e dor de voi... sunt in urma cu 4-5 zile, tot imi propun sa ajung la zi, dar timpul nu mai e prietenul meu. Nu are sens sa comentez la subiecte asa vechi, pt ca nu stiu ce s-a mai comentat intre timp. Am suferit alaturi de Easy, dar nu vreau sa judec pe nimeni, nu stiu cum ma poate schimba viata. Cand sufeream de depresie, uram pe toata lumea si pe mine cel mai mult. Acum ma simt obosita, dar fericita, vad partea plina a paharului, gandesc pozitiv, zambesc mai mult, nu ma plang de nimic, prefer sa povestesc partile frumoase ale vietii atunci cand imi plang unii de mila si ma intreaba cum ma descurc cu trei copii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, marele expert în alăptare Jack Newman, pediatru, recomandata diversificare în loc de lp. Mai ales ca la voi e vb de puțin timp, adică are aproape 6l,nu?

Stefiana, încearcă Blenduit, lui V nu i-a plăcut pasat cu furculița.

Sim, zi lui baby sa își facă un cont nou

Ms Arry .Cred ca incep de maine usor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Arrya, mersi pt ideea cu blenduitul. Si eu ma gandisem, dar pt cat papa la inceput am zis ca nu are rost sa il folosesc. Voi vedea.

 

Sim, arati ff bine. Nu esti balena.

 

Ratuste, sincer te felicit ca te  descurci cu 3 copii. Eu cu unul si mi se pare uneori ff greu.

 

Deea, nu e de mirare ca esti asa slaba.... nu iti ramane timp nici sa mananci.... tot timpul ii este dedicat Sarei. As zice sa ai mai multa grija si de tine, cum zicea Emma, 3 mese serioase pe zi.... Sper ca nu te superi.... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...