Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 29


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pana primesc acceptul de la moderatori o sa va spun ce am de spus. Am crezut ca ma pricep la vorbe dar se pare ca uneori nu e asa. Sper sa fiu destul de coerenta cat sa ma intelegeti. Ramane la aprecierea voastra daca ma si credeti.

 

New, Gina, Suzie, Didi, Ema, Monica, Maryella ( daca am uitat pe careva va rog sa va considerati incluse) SI IN SPECIAL EASY! Voi ati fost familia mea timp de un an. Daca nu erati voi cine stie 'ce era de mine acum! Si cum v-am rasplatit? Dand cu voi de toti peretii. N-am nicio scuza. Am ajuns o javra de om si nu stiu cand. Era singura chestie cu care ma puteam lauda: ca viata nu m-a facut un om rau. E inadmisibil ce am facut cu voi. Mai ales cu tine, easy! Intr-adevar, nici diavolul n-ar fi spus ce am spus eu. Mi-am meritat cu varf si indesat (mai ales indesat) piciorul in dos pe care mi l-ati dat. Nici Maica Tereza n-ar fi avut atata rabdare cu mine cata ati avut voi. Ultimul gest de copil tampit si teribilist a fost stergerea contului. M-am simtit de parca mi-as fi pierdut toata familia deodata. Stiu ca regretele-s tardive si ca gura bate....alte chestii dar cred ca meritati, toate, sa-mi cer iertare de la voi. Ramane la aprecierea voastra daca o faceti sau nu si daca ma mai primiti printre voi. Mi-e foarte dor de voi. Mai tare decat as fi crezut. Nu pot sterge toate magariile pe care le-am spus. Pot doar sa va promit ca n-o sa se mai intample. Nu rezist fara voi. Nu va cer sa ma intelegeti. Ce am facut eu nu are intelegere. Va cer doar sa-mi mai dati o sansa. Va iubesc pe toate!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumesc mult fete dragi , mâine toata lumea la oftalmolog , miopie acută :))) Ma omoară deșeurilor astea , strâng tare , dar asta este ...

Hai ca marca ma sint un pic mai bine , nu ma mai uit in oglinda sa nu ma trezec la realitate , am 85 kg !!!!

 

Baby si-a facut cont , așteaptă acceptul .

 

Va pup !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...