Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 29


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vio, ce bine va sta! Ce sistem e? De unde si cu cat? Si eu sunt in cautare de ssc.

bumbo. cauta bumbo design pe fb. e 250 lei simplu, eu mi-am luat si gluga si pernute pt centuri.

e super, pentru spatele meu care e in pioneze . Si au o gramada de modele din care poti sa iti alegi [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bravo Gina! aveam o presimtire, dar n-am vrut sa zic nimic pt ca ne-ai zis ca ne zici dupa ce-l iei. Si care-i primul drum?

Confession time: si eu mi-am picat prima data orasul. Facusem scoala in cluj si examenul il dadeam in baia mare, iar instructorul era un badaran complet dezinteresat de performanta mea ca soferita. Asa ca l-am picat. Dar a doua oara, de ciuda, am dat si categoria A (ca sala era aceeasi) si le-am luat cu brio pe ambele. Numai ca n-am folosit categoria asta si motocileta a ramas la stadiul de vis.

 

monic@, sa inteleg ca tatonezi cu BLW? Cu Robi cand ai inceput diversificarea?

 

Sim - way to go girl!

 

easy, m-ai facut sa rad :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asa, hai ca am terminat de citit, multumim pt aprecieri [flo2]

 

Easy, condoleante

 

Gina, felicitari pt permis, iti doresc sa ai parte numai de plimbari placute!

 

Julia, super tare pitzi, cum papa ea de zor. Vladut inca nu sta in fundulet, decat tinut. Are 8.5kg si 72-73cm. mananca bine pana acum, nu am avut problem cu legumele, desi am inceput cu fructele.

foarte draguti toti bebelusii, ce mari au crescut cu totii [il]  [il]  [il]

 

cum va ziceam, am avut niste zile nebune, Matei a fost bolnav, dar bolnav mai frate cu febra 40 care nu mai scadea, spital in toiul noptii, tuse 20 min pe ceas, antibiotic, tot tacamul... asa ca a ratat petrecerea de ziua lui, deschiderea anului scolar, prima zi de scoala pt care ne pregatisem atat... am fost eu la scoala, cred ca singurul parinte fara copil de acolo. Acum e mai bine, desi inca nu i-a trecut. eu am dormit extrem de putin, nici acum nu pot sa dorm, ma tot duc sa il verific, offfff. cea mai grea parte a meseriei de parinte. eu eram asa de relaxata pe vremuri, dar dupa cateva experiente de-astea, am devenit o paranoica [fri]  [fri]  [fri]

Vladut e bine, slava Domnului, l-am tot plimbat in SSC. azi a sosit si suntem tare incantati 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...