Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 29


Recommended Posts

Arrya eu am ajuns la concluzia ca asa sunt barbatii.Dar al tau cam exagereaza cu sala.Pt cine vrea sa arate (mai) bine?- sper ca nu te superi.

In rest ai dreptate-d.aia nu i.am facut tort de ziua sotului ca nu merita.Singurele merite sunt ca sta cu Robi-nu si cu fata si ca se pricepe sa repare orice.Si ca arata bine.In rest m.am gandit si eu ca Deea si Julia la divort.Dar mama zice ca sunt toti la fel ba unii si betivi si afemeiati.Asa ca mai bine cu al meu ca afemeiat a fost inainte sa ma cunoasca si i.a ajuns.

Legat de ajutor in casa el e mai receptiv in momentele tandre dar si asa face can are chef-nu cand trebuie.

Inseamna ca eu sunt norocoasa, face de toate si aduce si bani in casa, frumos nu e, dar pt mine e barbat si e al meu, mai rau e cand poftesc si altele la ce e al meu :)))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Baby m-a rugat sa va scriu asta :

 

"Posteaza te rog chestia asta din partea mea: baietelul abandonat e bine. Am fost azi sa-i duc cate ceva si sa asteptam, ca si Maryella, sa-l gasesc aruncat in patut, plangand de foame si murdar, cum am vazut la cluj acum cativa ani. N-a fost cazul. E spalat, curat si hranit. Tuturor le e mila de el. E plimbat si scos afara la aer zilnic. E foarte mic. Are 2,200 kg la aproximativ 2 luni si ii merge pielea de pe obraji ca unui nou nascut. Azi dimineata a mai fost adusa o fetita de 3 luni jumate abandonata. Au mai fost inca doi dar au plecat in familii de plasament. Copilasul nu e bolnav. I se fac niste analize inainte sa fie dat in plasament. Are niste ochi mari, cat jumate de fata si a zambit cand l-am luat in brate. Cu toata rautatea mea, in momentul ala am plans. Pana sta aici in spital o sa ma duc sa-l vad o data la 2 zile. Daca vrei sa-i trimiteti ceva puteti pt ca personalul e surprinzator de corect. Mi-au facut proces-verbal de donatie chiar daca n-am vrut."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am incheiat cu inmormantarea. Obositi dar multumiti ca a iesit bine. Nu am putut sa plang la slujba, parca eram intr-un film, dar dupa slujba fratele socrului a tinut o scurta cuvantare despre el de toti am lacrimat -a fost un mom deoaebit de emotionant. Multumesc pt tot, Dumnezeu sa il ierte!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...