Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 29


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Deci  [:)] :

 

- Meeyutz, la multi ani, sa fii sanatos si norocos! Esti superb!

 

- Gina, felicitari!

 

- Miruna - sanatate maxima, sa plecati cat mai repede acasa! (si tu esti extrem de frumoasa!)

 

- kary, viooo - poze minunate doar datorita protagonistilor! [:)]

 

- monic@ - felicitari pentru dintisor(i)!

 

- julia - pitzi este extraordinara!!! (cred ca n-am laudat-o cum mananca ea, frumoasa mica! [il] )

 

- andra - nu-i asa ca e super-buna painea?!? (e de pe justlovecookinpunctcom, are multe retete interesante si explicate pas cu pas)

 

- arrya - eu cred ca doar s-a acumulat multa oboseala... treceti voi si peste asta! [:)]

 

Mandra mea se acomodeaza bine la gradi, n-a plans deloc (de asta mi-era teama), se joaca, participa la activitati si le face fata (cra, cra  [:)] ), desi grupa este mixta (cu copii de la 3 la 5 ani).

 

Daca emma face cafeaua de dimineata si deschide barul [:)] , eu va ofer acu', inainte sa se sfarseasca ziua asta, o sampanie, un suc, o atentie! M-am mai inteleptit c-un an, 40 in total! Sa-mi traiesc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca emma face cafeaua de dimineata si deschide barul [:)] , eu va ofer acu', inainte sa se sfarseasca ziua asta, o sampanie, un suc, o atentie! M-am mai inteleptit c-un an, 40 in total! Sa-mi traiesc!

La multi ani!!!!! Multa sanatate, fericire si bucurii alaturi de minunile tale!!!! [pup]

 

Painea e fenomenala..Deas a papat de m-am speriat....si pateul e mouth-watering... thanx!!!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci [:)] :

 

- Meeyutz, la multi ani, sa fii sanatos si norocos! Esti superb!

 

- Gina, felicitari!

 

- Miruna - sanatate maxima, sa plecati cat mai repede acasa! (si tu esti extrem de frumoasa!)

 

- kary, viooo - poze minunate doar datorita protagonistilor! [:)]

 

- monic@ - felicitari pentru dintisor(i)!

 

- julia - pitzi este extraordinara!!! (cred ca n-am laudat-o cum mananca ea, frumoasa mica! [il] )

 

- andra - nu-i asa ca e super-buna painea?!? (e de pe justlovecookinpunctcom, are multe retete interesante si explicate pas cu pas)

 

- arrya - eu cred ca doar s-a acumulat multa oboseala... treceti voi si peste asta! [:)]

 

Mandra mea se acomodeaza bine la gradi, n-a plans deloc (de asta mi-era teama), se joaca, participa la activitati si le face fata (cra, cra [:)] ), desi grupa este mixta (cu copii de la 3 la 5 ani).

 

Daca emma face cafeaua de dimineata si deschide barul [:)] , eu va ofer acu', inainte sa se sfarseasca ziua asta, o sampanie, un suc, o atentie! M-am mai inteleptit c-un an, 40 in total! Sa-mi traiesc!

Să trăiești muuuulţi ani plini de impliniri! Nu zic nu la un pahar de șampanie! :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...