Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 29


Recommended Posts

Si al meu fumeaza, desi se lasase, cu mine de fata fumeaza doar de foi, dar sigur baga si din celalalte...L-am lasat ca am zis ca e si el stresat si suparat cu serv si tatal sau, dar trebuie sa actionez cumva..

Si-al meu tot pe job da vina, mereu imi spune: degeaba fac eforturi sa ma las acasa, ca acolo nu pot sa nu fumez. Il inteleg, desi mi-as dori sa aiba putere sa le lase de tot, cum facuse acum vreo 4 ani.

Cat e acasa consuma K1, care sunt foarte slabe (zice el) si nu prea miros. Si se spala pe dinti des, ca altfel stie ca nu ma apropii de el :))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si al meu fumeaza, desi se lasase, cu mine de fata fumeaza doar de foi, dar sigur baga si din celalalte...L-am lasat ca am zis ca e si el stresat si suparat cu serv si tatal sau, dar trebuie sa actionez cumva..

Și eu vreau să îl fac pe al meu să se lase. Eu am fost fumătoare înrăită până am decis să fac copii. După ce am născut-o pe Ana Maria, mai fumam ocazional câte o țigară dar acum nu vreau să mă mai reapuc. El, în schimb, fumează mult...Și mă îngrijorează. Și el zice că toți fumează la serviciu și îi e greu. Eu când m-am lăsat înainte să rămân însărcinată cu Ana Maria lucram în birou cu mulți fumători și ce, dacă am zis că mă las m-am lăsat. Ieșeam cu ei în pauza de țigară dar nu fumam. E chestie de voință.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am uitat sa va povestesc. a fost ceva gen "zilele satului" :)))) la noi in oras, acu vreo 2-3 saptamani. si eram la un concert, undeva mai in spate in multime (inainte plimbat printre lume multa, standuri, galagie). si vine o amica, sa mergem mai in fata. eu nu si nu ca bubuie prea tare bassul si eram cu Z in sling. m-a convins totusi si am tot inaintat. la un moment dat zic ca nu mai merg ca imi sare mie stomacul de la loc, d'apoi saracu' copil. si saracu' copil dormea, n-avea nici o treaba (in timp ce inima mea batea in ritmul muzicii si se misca tricoul pe mine)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Și eu vreau să îl fac pe al meu să se lase. Eu am fost fumătoare înrăită până am decis să fac copii. După ce am născut-o pe Ana Maria, mai fumam ocazional câte o țigară dar acum nu vreau să mă mai reapuc. El, în schimb, fumează mult...Și mă îngrijorează. Și el zice că toți fumează la serviciu și îi e greu. Eu când m-am lăsat înainte să rămân însărcinată cu Ana Maria lucram în birou cu mulți fumători și ce, dacă am zis că mă las m-am lăsat. Ieșeam cu ei în pauza de țigară dar nu fumam. E chestie de voință.

Guess what, D s-a lasat din 1 ian 2013. De multe ori ii trebuie...dar n-a cedat. Me proud.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...