Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 29


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu sunt suparata. La Filip i-au aparut niste pete pe oibraz care apoi s-au extins intr-o iritatie pe tot obrazul.

 

Cauze posibile:

1. Diversificare

2. Barba aspra a lui tati care in ultimele zile l-a pupat mai mult decat de obicei

3. Avem protectii noi la manduca si nu le-am spalat inainte sa i le dau la molfait.

 

Dr fam zice ca sa nu-i mai dau nimic de mancare pana ii trece. Nici n-a vrut sa-l vada, ea e convinsa ca e alergios oricum de la mine.

macar e bine ca v-ati oprit.

protectiile o sa le speli si tot o sa le molfaie, vezi apoi daca se mai irita de la tati sau protectii. poate nu e de la mancare.

nu ai observat de aliment ar putea  sa fie?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Avent. Trebuie sa imi fac timp de poze, ca vreau sa-l vand. Pe el si multe alte lucruri, inclusiv patutul de lemn, ca nu am loc.

 

Bravo pentru sustinere!

 

 

Ce ma bucur ca sunteti bine!

Haide, Ema!!!

 

Subscriu, fii putin egoista! Si mai putin erfectionista. Mai tranteste fata in brate la soacra, se descurca ea cumva o ora-doua. Sau la husband, nu il intreba ci pur si simplu pune-i fata in brate si spune-i ca iti iei o pauza pentru reincarcarea bateriilor.

Poca, de care Avent este? eu din asta vreau:

 

http://www.amazon.co.uk/Philips-AVENT-SCF284-01-Steriliser/dp/B004TFW1W2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1411124812&sr=8-1&keywords=avent+sterilizer

 

ai cumva tot asa?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...