Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 29


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Noi am avut sterilizator de la Chicco, dar a decedat. Mai am la socrii unul pt microunde si o sa-l mai folosesc pe ala, nu mai dau banii aiurea.

 

Eu m-am enervat pe minunatul meu vecin...m-a reclamat la politie ca m facut galagie aseara pe la 8 si in dimineata asta...e dus rau de acasa asa ca de azi party facem in casa, nu mai limitez copiii de la nimic, pastram orele de liniste si atat...striga o sa strig si eu, bate in tevi as bate dar nu am in casa tevi...

 

Bujor, cred ca te-am mai intrebat de chiria la casa...cat unde cum? Daca ne mutam in cj la casa ma tenteaza sa stau.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Ema pt ambitie! Cate kg ai si la cat vrei sa ajungi?  (+ inaltime)

ASL, nu [:-)))] ?

 

am muuulte kg de dat la toata lumea( luati-luati fara jena, barul e deschis nonstop pt asta [:)] ), vreau sa ajung sa slabesc 5 pana pe 21 oct si poate reusesc sa schimb si prefixul [:)]

avem o nunta a unui coleg la munca.

 

mi-as dori sa ajung la 65kg macar, eu sunt mai pitica decat tine, am 1.73

nu ma gandesc cat vreau sa slabesc mereu, stiu suma, o iau din aproape in aproape. asa incet-incet  dau eu jos din kg. asta imi e strategia: stabilesc un target mic intai, il ajung si apoi tot asa. in hopuri mici [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Ma servesc si eu cu inca o cafeluta daca mai e deschis barul.

DeeaI ce bine ca va lasa azi acasa!

Julia la fel stau si eu cu pitica lipita demine toata ziua.

De la cereale sa stii ca nu doarme mai mult, cel putin a mea nu, din contra, daca mananca prea mult e cam agitata noaptea.

Bujor poti sa ii dai morcov, radacina de patrunjel, cartof normal sau dulce, dovlecel, dovleac placintar, telina vezi ca e alergena si sa nu aveti probleme de la ea.

ia cafea, ia si ceva de mancarica, pt ca esti slabutica foc.

nu stiu ce retete de bebe sa zic/dau pt ca nu stiu ce am mancat pana acum fata ta( ce legume si fructe ai introdus ca sa pot sa ma pronunt, + cereale, etc)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...