Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 29


Recommended Posts

Mulțumesc fetelor pentru urări !

 

Maddutz. EU, eu sunt cea mai grasa !!!

 

Easy , eu si sotul lucram la aceeași firma, la noi ia pe toata lumea mereu , inclusiv pensionarii .Acum 2 ani am fost in Portigalia la hotel de 5 stele toți 240 oameni :)))

 

Sim, nu esti tu cea mai grasa.

wooow, era sa inghit marul cu totul. V-ati dus cu 2 avioane?

 

Nu mai aveti locuri?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Legat de adopție, again :). Eu cel putin, nu am un bagaj genetic perfect si cred ca nimeni nu are. Nu știu. ..eu gandesc altfel. Si noi vrem sa adoptam un copil mai maricel 1, 2 ani, deci problemele s-ar vedea pana atunci.

Perfect de acord cu tine. Sunt lucruri care tin de Dumnezeu pana la urma.Sunt persoane care se chinuie o viata cu proprii copii , persoane care au o viata implinita alaturi de copii adoptati. Imi place chestia asta la americani ca ei adopta chiar daca au 2-3 ai lor.

Alex, va admir pentru decizie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Ma servesc si eu cu inca o cafeluta daca mai e deschis barul.

DeeaI ce bine ca va lasa azi acasa!

Julia la fel stau si eu cu pitica lipita demine toata ziua.

De la cereale sa stii ca nu doarme mai mult, cel putin a mea nu, din contra, daca mananca prea mult e cam agitata noaptea.

Bujor poti sa ii dai morcov, radacina de patrunjel, cartof normal sau dulce, dovlecel, dovleac placintar, telina vezi ca e alergena si sa nu aveti probleme de la ea.

Multu. Dupa ce ii trece de pe fata :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tu este la categoria supermusca. si sa nu te superi pe mine, dar esti deja underweight, sub 18.5 nu e sanatos sa ajungi.

 

nu vrei sa slabesti , nu?

Stiu Ema, sunt ingrijorata.

 

Poate ma sabotez pe undeva singura, am avut atatia ani grija sa nu ies din 54-55 kg ca poate ce mi se pare mult nu e mult (cantitati zic). Dar mananc praji, cioco, dulceata, burgeri, snitele, n-am mancat ani de zile. Mananc de toate (cartofi prajiti tot nu). Si eu zic ca mult. :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am avut sterilizator de la Chicco, dar a decedat. Mai am la socrii unul pt microunde si o sa-l mai folosesc pe ala, nu mai dau banii aiurea.

 

Eu m-am enervat pe minunatul meu vecin...m-a reclamat la politie ca m facut galagie aseara pe la 8 si in dimineata asta...e dus rau de acasa asa ca de azi party facem in casa, nu mai limitez copiii de la nimic, pastram orele de liniste si atat...striga o sa strig si eu, bate in tevi as bate dar nu am in casa tevi...

 

Bujor, cred ca te-am mai intrebat de chiria la casa...cat unde cum? Daca ne mutam in cj la casa ma tenteaza sa stau.

E casa sotului unde ne-am mutat, nu stiu de chirii...

Groaznic cu vecinu, acu idiotu care statea sub mine se lafaie linistit pana gasrsc chiriasi la garsoniera.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai felele din Uk, oare la noi si la voi se gaseste radacina de patrunjel? eu asta nu stiu cum arata, am googalit. seamana cu pastarnacul, aham.

eu la Tesco sau altele nu am vazut, poate doar la etnic stores.

Eu am vazut doar parsnip..dar nu stiu sa-ti zic daca e pastarnac sau radacina de patrunjel...niciodata nu le-am deosebit;)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...