Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 29


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Maryella, acum sa si ne ducem la capat decizia. De la vrut la putut e cale lungă. Si sa mai creasca AC...

 

Ema, am si eu biberoane de la Mam dar AC mananca mai bine din Avent. Ma mai enerveqza ca la Mam acolo la fund, sub chestia aia de plastic/cauciuc, se pastreaza un miros si trebuie curatate foarte bine. La avent e mai simplu :).

eu le-am luat in idea ca le pot spala mai bine ca se desfac bucati, mereu am aruncat f des biberoanele Oanei cand era mica. dupa  ce am intarcat-o tot a baut din biberon, capra de ea, si aveam Chicco. cam mirosea fundul pt ca nu ajungeam bine cu peria de bibe

 

acum vom vedea acum cum ne vom descurca cu ele. cand am primit in pachetul de burticoasa: am avut diverse printer care bibe Mam, Avent si mi-a placut Mam cu surub.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine aici ma enerveaza ca nu gasesc telina (radacina)...asa imi place in ciorbe...yumy yumy...

La noi este piata de trei ori pe săptămână și câteodată acolo mai găsesc chestii care la super nu-s. Săptămâna trecută am luat bame, am făcut ghiveci. Și mereu sunt mai ieftine toate decât la Asda de ex. Ardeii roșii kapia, pe care noi îi adorăm, la Asda sunt doi la 1.70; la piață un bol cu 6 buc e 1 liră. Dar nu întotdeauna găsesc, depinde și de sezon.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...