Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 29


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Deea, si eu știam ca branza constipa. Daca stau sa ma gândesc, a început sa se constipe dupa ce i.am dat branzica.

Mai bine combin.o cu altceva. Cu piure dr cartofi, si nu pune multa, doar putin cat sa.i schimbe o idee gustul. Asta ca sa vezi si cun reactioneaza.

Oare cand as putea sa.i dau vinete? Am niste vinete bestiale, cu seminte mici si moi, nu au apucat sa se întărească.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deea, si eu știam ca branza constipa. Daca stau sa ma gândesc, a început sa se constipe dupa ce i.am dat branzica.

Mai bine combin.o cu altceva. Cu piure dr cartofi, si nu pune multa, doar putin cat sa.i schimbe o idee gustul. Asta ca sa vezi si cun reactioneaza.

Oare cand as putea sa.i dau vinete? Am niste vinete bestiale, cu seminte mici si moi, nu au apucat sa se întărească.

Julia stiu ca vinetele se introduc mai tarziu, cred ca pe la 10 luni incolo. Ma uit imediat si iti spun.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am ajuns pe la 3 jumate acasa si am bagat somn pana pe la 7. Am facut ceva de papa, un blat de tort si un dus rapid sa mai masez guguloaiele, apoi sa pape fata. Macar nu mai e asa tare si rosie tzatza. dar mai avem pana trece... Am pus o sa suga cu barbia spre locul afectat..parca asa citusem ca trebuie. Cinave mi a zis sa am grija sa nu pierd laptele, dar nu cred ca are a face...

 

Andika, poti sa dai jos alea, am tot uitat sa spun. Nu a reusit nici frate mio ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...