Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 29


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cu plăcere Deea, si eu am ramas surprinsa cat de usor si rapid se face.

 

Andika, ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Foarte tare pediatra ta!

 

Marriella, din doi părinții care mananca mujdei cu lingura, ar fi fost anormal sa nu.i placa si copilului, mai ales ca eu am mancat toata sarcina si toata perioada de alaptat.

 

Cand eram mica, nu stiam ca nu.i frumos sa mananci usturoi in public pana cand mi.a luat mama sortuletul de la uniforma ca sa.l spele si a gasit cativa catei de usturoi in buzunar.

M: Iuliana, fi.ti.ar mucii de ras, ce cauta asta aici?

 

In caz ca nu v.ati prins, eu am multe povesti din copilărie despre mancare (Cele mai multe "contin" carne, dar ma bate New daca mai povestesc). La cum se vede, cred ca si Emma va avea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poca, nu stiu ce sa zic, incearca diverse combinatii, incearca consistente diferite, azi fa la blender, maine incearca doar cu furculita, sau poate ii plac mai lichide, supe, sau bucati sa roada el. Fa-i la cuptor, la abur, fierte, ceva tot trebuie sa ii placa.

Incercam, noi, incercam, dar cam fara succes. Baiatul vrea doar fructe si gata [batcap]

 

mergem la schi:)

 

http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gifsapi.jpg

Mortala si sapca si manchinul [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am ajuns pe la 3 jumate acasa si am bagat somn pana pe la 7. Am facut ceva de papa, un blat de tort si un dus rapid sa mai masez guguloaiele, apoi sa pape fata. Macar nu mai e asa tare si rosie tzatza. dar mai avem pana trece... Am pus o sa suga cu barbia spre locul afectat..parca asa citusem ca trebuie. Cinave mi a zis sa am grija sa nu pierd laptele, dar nu cred ca are a face...

 

Andika, poti sa dai jos alea, am tot uitat sa spun. Nu a reusit nici frate mio ...

E clar pentru mine: timpul trece diferit pt noi. Eu nici in doua săptămâni nu fac cat ai facut tu in nici juma' de zi.

Ai dormit pana la 7? Si copilul n..a avut nimic împotriva?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...