Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 29


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Emma ai dreptate, unde concentratia de bărbați pe mp e mare, barfa e in floare(pam pam! :) )

Sotul lucreaza numai cu barbati (de fapt au o sg femeie intre 60 barbati), si moaaama ce de barfe mi-au auzit urechile cand m-am nimerit printre ei, m-am crucit...

 

Si eu cred ca se lucrează mult mai bine cu bărbații. Am lucrat un an la o firma unde eram 4 fete in birou... Sa zicem ca nu totul era roz :D

si eu am mai lucrat cu fete, dar nu am nimerit asa rau( erau mai bitchy intr-adevar in alt department la sediul central). am ramasa prietena cu cateva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am imaginat fata clientului intrebat daca vrea si lapte la cafea [:-)))] [:-)))] [:-)))]

 

Eu am lucrat in fima cu fete multe, dar de calitate [:)] Nu au fost certuri, toate preferam sa transam problemele direct.

[:-)))]

si asa unii cand vin si deschidem fereastra intreba daca vindem si fish& chips [:)] . le zic ca dam  si cafeaua/ ceaiul cu lapte [:)]  gratis, ok?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No, i-am luat si eu fruit feeder din acela la print...doar ca i-am luat din silicon...nu stiam cum va reactiona la plasa aceea....deocadata nu e prea incantat...sper sa nu ajung sa o pun la colectia de lucruri nefolosite..

Andrei da din manute fericit si casca gura cand ma vede cu "instrumentul" [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt un pic trista legat de munca, managerul are cancer si o sa aiba o operatie destul de complicata sa i se curate rinichii de chisturi, este la fel ca la transplantul de rinichi, se scot ambii rinichi afara si se scot chisturile. trebuie sa faca operatia cat mai curand, este o singura dr in Irl. care poate face procedura asta. ma bucur ca l-a aceptat si nu trebuie sa mearga in UK.

l-au diagnosticat exact cand am lipsit eu de la munca, cand m-am internat eu in spital, a facut tratament, chimio.

 

off, sunt cu inima cat un purice pt el. faceam o echipa perfecta noi 2. sper sa fie doar sanatos si sa ii reuseasca operatia, in rest nu imi pasa.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...