Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scoala si zacusca. Pe Ghetar.


Recommended Posts

  • Răspunsuri 810
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ahh.. scoala si zacusca... avem de amandoua! [:D][:p] ... si mai avem si 3 ani de cand, pe-un picior de plai, pe-o gura de rai.... ne cununum religios, eu cu al meu mandru si il botezam si pe el si pe mandra mica, chiar de Sf Sofia! [olala] [biz] Sa imi traiasca amandoi sanatosi si bucurosi si sa ne fie bine impreuna, daca nu mai bine, macar la fel ca pana acum! Deci scoatem sampania de la frigider!  [acor] [cheers] [pahar] [batetoba]  [disco]

 

 

Multi ani fericiti impreuna si multe-multe bucurii!!! [deziuata]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Rufus, de ce va chinuiti cu ardeii - sa ii curatati? Eu doar le tai coada si ii bag la robot. Cand fierb, toate semintele se aduna sus. Poate nu toate, dar nu ma deranjeaza cu nimic... [:)] Eu fac in cantitati uriase, suntem iubitori de iute [:)]

 

La robot? Nu ies prea marunti?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pun si imaginea cu sportul aici, sa fie la indemana (si la indepicior si indeabdomen): [:D]

 

 

 

azi dimi am chiulit. nu m-am putut trezi la 5.30 de nici o culoare.... am dormit pana la 6.30. bine a fost, sa stau in pat in loc sa fac flotari :)

 

am venit cu bicicleta la munca de data asta. cand vin la servi, e la vale, vin ca o boare parfumata fara pic de efort... la intoarcere e un pic mai greu, dar sar direct in dus si e ok...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...