Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scoala si zacusca. Pe Ghetar.


Recommended Posts

Am facut si eu ieri, dar doar cu mere + scortisoara + fulgi de ovaz si ff putin unt [:)]

A iesit cam uscat (dar bun), trebuie sa mai exersez:

10622953_370557453110591_201261025846628

Pai asa e si a mea, dar a iesit zemoasa, poate merele au fost mai zemoase? Erau dulci si bune. Eu am pus si zahar brun in crumble (am scapat cam mult, mi s-a parut ca nu e dulce, data viitoare o sa stiu). A fost foarte usor de facut si a avut un succes rasunator in sinul familiei! Aqai [flo2] .

post-16401-0-33432000-1411377501_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 810
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ceapa ziceti?! avem si noi experiente proaspete in domeniu :))

curatasem vreo 7-8 cepe pentru zacusca si le lasasem pe masa ca trebuia sa fug sa o iau pe Malina de la scoala.

La intoarcere, Daria, victorioasa imi inmaneaza un sandwich facut in lipsa mea, dupa spusele ei si ale sora-sei un deliciu, ele mancand deja cate 2-3 fiecare. Sincera sa fiu, nu era deloc rau, dar mie nu mi-ar fi trecut in veci prin cap sa incerc asa ceva: paine cu unt la microunde presarata cu ceapa tocata grosier, frunze de marar si branza rasa!!! Astea le -a gasit fata mea pe masa, astea le-a folosit!!! si ceapa din belsug. pana sa pun eu zacusca la facut mai aveam fix 3 cepe!!

Ele au gasit ce au gasit si s-au conformat.. :)) m-au facut fetele tale sa rad mikyy. Nu sunt rele de mancare , mananca orice. Dar ma tot gandesc cum le-o fi trecut prin cap sa isi faca acel sandwich:))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...