Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scoala si zacusca. Pe Ghetar.


Recommended Posts

  • Răspunsuri 810
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

dragelor care va pricepeti, buflea ca stiu ca tu da...am primit de ziua mea de la Diana un card cadou la un spa din oras. Inca nu l-am folosit ca a fost vara, cui i-a ars de asa ceva? :) Acum ca vine toamna neagra si urata, vreau sa ma duc...m-am uitat pe oferta lor si au atatea!!!! Nu stiu ce sa iau..au tot felul de masaje, pachete de masaje si impachetari, masaje cu pietre fierbinti...is in mare dilema...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oh, la 15 m/s mergeam lejer cu vaporul cand navetam...acum vad ca au oprit numai unul, cel care merge in sud, cel care merge in nord circula...depinde de vant si de valuri. :)). 

 

Da mai, ca sa vezi ce vajnici suntem noi insularii, cum ne luptam cu valurile :))). 

 

Io ma bucur ca a venit fata acasa, ca a reusit sa ia hotararea sa nu mearga. :) A facut o baie calda de vreo ora, ca a venit mai ceva ca si castravetii mei din borcan acasa :). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MihaS, masaj din ala cu pietre fierbinti nu am facut ..dar am vazut ca lasa niste urme urate, niste pete maronii, pe spate ...arata cam nasol. In plus, cred ca ala e un fel de masaj cu efecte medicale, care te vindeca de ceva ...daca ti-l faci de mai multe ori.

 

Eu as face clasicul masaj de indreptat oasele, poate unul de relaxar si ala la picioare e foarte fain ...

 

Dar scrub ai ? Daca DA, sa-ti faci neaparat ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...