Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scoala si zacusca. Pe Ghetar.


Recommended Posts

Si eu vreau sa-mi schimb masina. Dupa cum stiti la mine in familie eu iau astfel de hotarari in proportie de 90%.

Momentan avem un Peugeot 307. Are 10 ani, e diesel, 2000 cmc, 160 CP, nu a fost lovita niciodata, nu a fost stricata niciodata, arata ca-n prima zi numai ca are protbagajul mic.

De cate ori am fost plecati in drumuri lungi am avut portbagaj deasupra.

 

Asa ca mai ziceti de masini ca nu prea stiu incotro sa ma uit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 810
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Soro, la dracarii suntem primele, vezi bine. Da' n-as semana si eu cu tine la o muratura ceva, la astea ma fac sora cu Katy si verisoara primara cu Aqai. Aqai pe care o petrec cu gandul in fiecare zi la scoala, nu s-ar mai potoli si ea cu niste scoli!

 

Incredibil, s-a dus si miercurea, deci maine si poimaine si iar e weekend. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey, macar la scoala mananc si eu bine. Ne dau niste pranzuri bune si calde, sunt fixed for the whooole day:)

 

in mod normal, in 18 ar trebui sa dau examen. Dl aqai insa propune sa mergem la ithaca, are el o treaba. Asa ca daca nu imi dau astia o data alternativa pt examen, ei vor vedea cascade in genul asta, iar eu voi scrie examen pt enterprise risk managemnt.

 

karula, tu de la mine ai tema sa procuri ceai sau sirop de muguri de pin, sa faci bine sa te oblojesti.

post-113720-0-58510400-1411576073_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu vreau sa-mi schimb masina. Dupa cum stiti la mine in familie eu iau astfel de hotarari in proportie de 90%.

Momentan avem un Peugeot 307. Are 10 ani, e diesel, 2000 cmc, 160 CP, nu a fost lovita niciodata, nu a fost stricata niciodata, arata ca-n prima zi numai ca are protbagajul mic.

De cate ori am fost plecati in drumuri lungi am avut portbagaj deasupra.

 

Asa ca mai ziceti de masini ca nu prea stiu incotro sa ma uit.

 

 

Eu votez cu skoda. Fabie combi daca vrei mai mica, octavie daca vrei mai mare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Urari de la multi ani cu sanatate maxima Catrinei, Teo, Laura!  Sa continuati sa fiti asa cum va "vad" eu,  Catrinel - bucuria tarzie a Simonnei, Teo - domnisoara romantica,  neinteleasa uneori, a lui Rufus, Laura -  inima mare in care au incaput deodata doua minuni perfecte :))   Sa fiti fericite! 

 

 

Ah, ce frumos ai zis! Chiar asa si e, am asteptat-o atit! De fapt ii si tot supn ca ii multumesc ca ne-a ales pe noi sa fim parintii ei! :)

S.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  Karula numai 2 sticle ai? Ma gandeam ca la voi siropul de brad e ca ala de artar in Canada si usa adica pe toate drumurile...Scump dar din belsug :)Sau tu vorbesti de ala facut manual cap coada, adica ai cules mugurii cu  manutzele tale, si tot cu manutlele tale ai mestecat pe foc :) ca atunci inteleg de ce il iei cu linguritza:))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani lui catrinel, simonna!

 

thnx pt pm. Investigam:)

 

mai astia is dementi cu lunch-urile si snacks. Cat mama naibii cred ei ca pot manca copiii astia? Si apoi se plang de onezitate in randul copiiilor. Zau asa, ai mei aduc o tona de mancare inapoi da de trimis musai sa o trimit, altfel suna scoala, ca nu au mancare.

 

mai nou, pe langa atata lunch si snacks, cica ii incurajeaza sa manance healthy food si in timpul orei, ca sa promoveze mancarea sanatoasa.

 

really???

Cum, ma, sa manince in ora? Ce prostie e asta? E tot ce le mai samasese de facut in loc sa isi vada de scoala :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...