Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scoala si zacusca. Pe Ghetar.


Recommended Posts

Tocmai ce-am citit articolul asta (in engleza) si ce usor le-a fost, dom'le alor mei! LOL

 

http://www.huffingtonpost.com/victoria-fedden/back-to-school-the-70s-vs-today_b_5716891.html

asa e...si sa nu mai vb de faptul ca in Romania era si mai simplu in 70.

eu nu am avut niciodata termos de apa iar pachetel f rar imi luam...maincam de pe la chiosc o gogoasa sau o Eugenie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 810
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Inotul ..e un sport dur, greu si monoton, imaginativa un hamster pe roata asa si inotatorii dute= vino in bazin, pt cei mai tineri devine plictisitor, aici fac multe jocuri sai tina pe copii fericiti, mai ales la sf antrenamentului , ba sar la trambulina ba fac polo si alte concursuri, altfel nu stiu daca a mea ar fi rezistat, si devine si mai greu cand trec la avansati pai sa inveti toate stilurile nui usor, fluture si brass sant cosmaruri [fri] , a mea era cat pe ce sa renunte [:)] , stai cu capul in apa si trebuie sa te lupti sa fi cel mai bun caci nu sti exact cine e inaintea ta sau cat de inurma esti, pierzi milisecunde daca incerci sa ghecesti ....asa ca dai din maini si picioare pana nu mai poti [:-)))] , sincer spoartul asta eu recunosc nu-i pt mine, pai eu trebuie sa-mi vad cu cine ma intrec asa sa lupt cu mine insumi e greu

la anul, cand mandra mea o sa fie in liceu, e formata si  echipa scolii de inotatori, ea vrea sa fie in echipa, eu sincer nus prea incantata, o sa fie dur, foarte dur, aici sant foarte multi inotataori e ca o traditie fiecare isi duce copilul la inot, multe competitii etc si eu o stiu pe a mea cat de copetitiva este, sper doar sa nu fie prea greau sau dezamagita, eu as prefera sa aleaga atletismul dar mai vedem......

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...