Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scoala si zacusca. Pe Ghetar.


Recommended Posts

  • Răspunsuri 810
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Viviana, eu m- am indurat (nu imi prea place sa schimb lucrurile) si am facut upgrade pe tel la iOS 7 acu' cateva zile. La mine nu e automat, asa o fi setat. Am facut si pe tableta Anei. Pe urma am observat ca putem vorbi una cu alta, ba chiar si Facetime. Acu' cica e available si iOS 8. Cam repede, dupa gustu' meu, da' o sa fac. Mare minune, apple asta, maica! :)

Karula, asa e cu americanii astia, fetica! :) Mai zi-ne, ca zici bine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O chestie nou pentru iPhone si iPad:

 

Acum 2 zile s-a upgradat sistemul de operare pentru telefon si pentru tableta. La apple se face automat.

 

I

viv, nu se face chiar automat. Versiunea  a 8-a ?

a fost lansata acu intr-o noapte. stiu ca am citit un  email de la serviciul tehnic si ne informa sa nu Update telefoanele pana nu ne dau ei "aprobarea"

 

io eram cea cu filmele..multzam de recomandare.

Steaven Segal numai   in filme gen "sandra Brown " il intalnesc.

 

am vazut duminica Jocurile Foamnei ( ?! asa se traduce filmul?) partea a doua. Il astept pe nr 3.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mi-am notat pasii pe ziua de azi..sting lumina?! nu cred America e pe val [:)]

 

nu stiu daca v-am povestit ca de la 01 sept avem un project ( nu stiu care-i telul) si ne numaram pasii [fri]  si ii trecem intr-un program Easy Going se numeste: 5412 cifra zilei. slabutz, ieri am avut peste 10.000

 

Cred ca tine de articolul pe care ni-l recomandase Karula.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wow de de pachetzele, Lunch-uri  america isi merita statuia. Drept sa zic nici nu stiu cat costa pranzul copiilor [fri]  halal asa [alcool]

stiu ca platesc tot AF  175, pt amandoi. La noi nu e la alegere pranzul. daca copilul ramane la Af, are pranzul inclus, inclusiv in vacantze. Doar vacanta de vara am alt tarif, parca 30 E pe saptamana, nu mai stiu.

 

Aschi, cum e Cresa la voi?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aici sunt castraveti in saramura in magazine, suedezii mananca așa ceva. In primii ani am luat, sunt buni, dar tot cei Făcuți acasă sunt mai buni.

 

Azi am mai gasit castraveti si iar am luat. :) oare daca nu mai e soare, pot sa ii pun așa in borcan, sa se acreasca ca si vara? Cu pâine? ;) stie cineva?

Tocmai se golește borcanul si as vrea sa pun in el, dar daca nu se mureaza așa, ii pun pe iarna, sa ii fac concurenta lui Buflea. Apropo, m-am dus azi sa vad cum sunt cei puși in August, prefecți! Zeama limpede, cu ceva depunere pe fund :). Fundul borcanelor. ;) si zacusca si compoturile arata minunat. Trebuie sa ma gândesc deja la varza :).

 

Somn usor!

cum spunea si Buflea, aici nu gasesti sa cumperi castraveti pt murat....chiar nu sant, ori prea mari ori prea mici ori cu samburi mari [:-)))] [:-)))] [:-)))] mai bine cumprei gata murati

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

avem o problema mare [:)] azi la stiri spuneau ca sa inmultit populatia de caprioare prevad nr de accidente in crestere [fri] si nu glumesc sant tare periculoase seara cand ies la pascut si tranverseaza strada, sotul meu a lovit un cerb cu masina acum vreo 16 ani cand am venit aici nea facut masina zob, poti sa-ti pierzi viata, iarna la mine isi fac veacul in spatele casei se simt in siguranta [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

avem o problema mare [:)] azi la stiri spuneau ca sa inmultit populatia de caprioare prevad nr de accidente in crestere [fri] si nu glumesc sant tare periculoase seara cand ies la pascut si tranverseaza strada, sotul meu a lovit un cerb cu masina acum vreo 16 ani cand am venit aici nea facut masina zob, poti sa-ti pierzi viata, iarna la mine isi fac veacul in spatele casei se simt in siguranta [smulgpar]

 

noi cand ne-am mutat aici si am vazut caprioare ziceam "o...ce cute sunt!"...dupa vreo luna ne-am pus gard la ccurte in spate...acum nu stiu cum sa le alerg cand le vad prin fatza ca-mi manincca portocalii.

 

noi conducem cu multa grija sa nu dam peste vreuna...desi sotul (si mai sa-l cred) zice ca daca da peeste vreuna si mai are masina intreaga o adduce si face cirnati din ea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...