Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (207)..STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 491
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata! O saptamana cat mai buna sa aveti!

 

Eu am reusit ieri sa ies la alergat/mers prin padure cu cea mare si pe seara am facut iar o plimbare lunga. Vineri aveam 62.8kg, azi 62.1kg. Pana la mos Nicolae visez la un 58, asa sper. O sa o iau treptat, adica F1/F2 saptamana aceasta.

 

Azi:

- fructe (cateva felii de mar, una de mango, ceva kiwi)

- saratele

- un iaurt mic 0%

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Valeu, Otilia, ai innebunit? Vrei sa spui ca asta e meniul tau pe o zi intreaga sau ce-ai mancat pana acum? Ca ce scrii tu acolo e de F zero, nu de F1/F2! [fri]

androix, imi place meniul tau, o sa fac si eu niste fasole [yum]

Brindusik, cat stai acasa?

Dulcetico, lasa, ca asa e la nunta. Oricum a trecut, de azi incolo, vorba ta, sa n-am ambitie!

 

Ieri am mancat asa:

MD: doua oua ochiuri cu telemea

P: cascaval cu rosii

C: o ciorbita de pui cu legume

G: gutuie coapta, aahhh [il]

 

Azi:

MD: mar, o chifla din faina integrala cu secara

G: o manuta de nuci

P: ciorbita si mancare de pui cu praz si masline

la C o sa mananc iar gutuie coapta, ca mai am de aseara, si poate mai arunc si niste nuci la o G, mai incolo.

 

Va pup si va tin pumnii!

Sa aveti o saptamana frumoasa si conforma [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [:D]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hallo, hallo si de la mine

 

Fara sa va citesc, dar gand la gand am hotarat ca de azi sa fiu la fel de cuminte ca si voi.

Pina acum am fost curat monti.

 

N-am gasit unde sa fac gimnastica in s1 si naiba mai stie ca nici la dr nu am mai ajuns ca a reprogramat toate programarile dupa 1 Noiembrie.

 

Spatele ma doare tare de tot. Intr-un fel m-am obisnuit cu durerea.

Cat timp iau antiinflamatoare mi-e un pic mai bine, cum le intrerup incepe calvarul, fain nu.

 

Evident asta nu e o scuza, dar sincer numai de dieta nu mi-a mai pasat. Singurele care imi amintesc ca trebuie sa fiu cuminte sunt kg pe care coloana mea le duce dublu.

 

Azi a fost asa:

md cafea

un kefir 

g-cateva nuci

pranz-o salata de ton

gustare gutuie

cina- cred ca voi repeta o salata.

 

Am gatit mult in week-end si am nevoie de ceva mai usor, am stat mult cu nasu-n oale.

 

Va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ninha...stau acasa fix o luna..plec pe 20oct si vreau sa ma intorc pe 20 nov [barfa] ca mi-au stabilit ziua de defence a tezei pe 26nov  [fri]  [fri]

 

am facut(pentru a doua saptamana) tiramisu..nu ma mai satur de el..e extrem de usor si bestial [pk]  [pk] .De data asta am pus si in crema cacao si pus o multime deasupra [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Ieri:

Pina la ora 17 mere si struguri.

C-4 wasa cu zacusca

G-caju,seminte niste cioco

La struguri renunt de saptamina viitoare. Gustarea nu era programata,am sarit putin calul. E un inceput si incerc sa fiu cit mai moderata.

Am fost la alergat,dimineata am facut 15 min exercitii cu digisport1 si pt abdomen, suplimentar.Dupa amiaza merg sigur la alergat.

 Ieri am dat o fuga si mi-am luat niste farduri de ochi si oje. Am simtit nevoia unei  discrete  imbunatatiri a lookului.

Va urez o zi buna si mincati cu grija!

Pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...