Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (207)..STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 491
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ola, eu sunt prezenta aici, insa doar va citesc... nu am nimic de declarat! Desi sunt monti 100%, cantarul sta intepenit cu kg puse in concediu asta vara.... 

Cu siguranta motivul e psihic; am o perioada mai incarcata emotional, motivatia este la minim; pe ansamblu anul asta a fost de "odihna", dupa ce anul trecut am scapat de 28 de kg, anul asta am repus 4 kg... si am in plan ca 2015 sa vina cu minus 20 kg... dar sa ajungem sanatosi in 2015!

In week am avut in meniu: tocanita de ficat, budinca de branza cu coacaze uscate, bostan calit cu putin unt, conopida cu cascaval la cuptor!

 

Brandu, da folosesc stevia la gatit; cand pui prea mult, gustul devine de medicament... pune cu picatura si gusta mereu si abia daca simti ca mai trebuie, abia atunci mai completezi! [:)]

 

O zi frumoasa! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

Eu sunt franta. De abia ne-am trezit dupa un we tare aglomerat si am inceput saptamana dezastruos. A trebuit sa duc fetele cu masina la scoala ca altfel ar fi intarziat cea mare care intra la 8:15. Cea mijlocie n-a mai reusit sa intre in scoala sa lase ghiozdanul ca se incuiase usa asa ca a stat afara la coada pana la 8:30, masa de dimineata de la scoala a ratat-o oricum. Cea mica are program de masa intre 8 si 8:30 si evident ca am intarziat ca mai e si drumul pana acolo asa ca am ingrosat obrazul si am pus-o la masa repede cum am ajuns. Eu m-am dus sa-i pun in cuier costumele de ploaie si unul de stat in nisip iar ea a stat de vorba cu colegii in loc sa manance. Vai ce m-am enervat, i-am dat repede cu lingurita ce avea in cutie, un fel de cereale cu lapte si gem. Iar la servici am ajuns 1-2 minute dupa ora 9, benzina n-am avut timp sa pun si doar luni dimineata e mai ieftina.

 

Am mancat in we cat sa ma mentin. Am facut supa crema de dovleac, sarmale cu foi de varza si tarate. Ieri am mancat crochete de peste cu salata de varza. Dar am avut si abateri in vizite, o clatita cu gem, o lingurita de negresa si acasa evident ca am mancat din prajitura facuta cu suc de portocala. Putin dar suficient cat sa nu scad in ultimele zile.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,fetelor!

Stagnez,63 kg. E si normal ,ca am mincat bomboane.

Ieri:

MD-apa cu lamiie

G-iaurt degresat

P-friptura cu salata de varza

G-struguri ,o para ,un mar

C-o ciorba cu perisoare

Dupa aia o pofta dementa de dulce:bomboane cioco. Asta in conditiile in care aveam in casa cioco sly. M-am defectat rau de tot!

Pup si o zi perfecta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...