Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (207)..STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 491
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

eheee, Otilia, sa pui 2,5 kg de muschi e greu, sa stii. trebuie sa faci forta multa pt asta asa ca daca vrei sa iei si proteine, poti lua linistita.

 

Uite de ce spun asta:

http://4.bp.blogspot.com/-VwQv585-Alk/UYFLE4xQmaI/AAAAAAAAB6U/yVINS3zwa78/s1600/Lifting+Weights+-+What+Women+Think+Happen%252C+What+Really+Happens.jpg

 

 

Felicitari, Brindusa!!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dulce te-o fi durand pe tine umaru...da daca nu ai defecte atomice [:-)))]  [:-)))] ...sau daca nu se poate rezolva cu vreo solutie fizica nu am cum te ajuta [biz] ...doctor in fizica nu in medicina [:D]..xio te ajuta cu umaru

Stiam ,doar ma distram Si ce tema de doctorat ai avut? Ne propulsezi pe pluto?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Brandusika, sa iti fie de folos pe viitor!

 

Andreea, la multi ani!

 

Stiti ca exista biciclete care genereaza energie si tin luminile aprinse in sala de sport [:)] .

 

Xio, prefer sa raman in zona cu musculatura normala. Procentul de grasime vreau sa mai scada.

 

Trebuie sa ma urnesc la gatit. N-am chef dar tot trebuie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Andreea,la multi ani!

Azi:varza ,fasole.

Ieri am fost la o petrecere si am mincat aiurea,dar azi ma redresez. Nu faceti ca mine!

Xio,eu as vrea un aspect "fibros" ,dar muschii sa nu iasa aiurea pe la brate ,picioare. Abdomenul poate fi cu patratele. [:-)))]

Pup si o zi perfecta!

Traiasca Romania!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Brindusik, felicitari pentru incheierea acestui proiect! Sper din suflet sa ti gasesti un job pe masura pregatirii tale, si sa ti faci un rost acolo.

 

Otilia, daca musculatura ramane la fel si scazi cantitatea de grasime, procentul de masa musculara oricum va creste...dar nu vad nimic rau in asta.

 

Eu sunt tot pe langa Monti si cred ca pana dupa sarbatori tot asa voi fi.59.5 constant.Nu e rau dar nu e nici bine.. [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...