Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (207)..STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

Ceau, fetelor!

am zis ca scriu ce am mancat, dar mi-e rusine. Fir-ar! La fel, dimineata, pranz, totul merge bine. cand se apropie seara, parca ma bantuie dracii!

Myhaella, eu folsesc taitei integrali de la Sanovita. sunt si unii doar din faina de ovaz, foarte buni.

 

Ce am mancat azi? Ha-ha!

MD: paine neagra cu fasole rosie batuta.

P: supa crema de legume si o felie de pizza

C: 2xkiwi, o banana and again paine semi-integrala cu fasole batuta, yum-yum [alcool]

 

Am o febra musculara atroce dupa 3 ore de aerobic, trei zile la rand. Pur si simplu nu ma pot aseza. nici pe wc!!! [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 491
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata!

 

Ma uitam la un video despre educatie si m-am gandit ca poate v-ar placea, mai ales celor care au copii

 

a, aseara am bulit-o iar. dupa ce v-am scris tot ce am mancat toata ziua, m-a apucat damblaua si am mancat o ciocolatica furata din pungutele copiilor, de la Moshul (My God, ce am ajuns sa fac!!) si o portie zdravana de inghetata. GOSH!!!

 

Azi am mancat fructe si cafea pana acum. mi-am uitat iaurtul acasa si nu-mi vine sa mananc cerealele goale.

Dulcetica, go for it! Iti tin pumnii si sper sa ma tin si eu dupa tine:)

Sz, cum vine asta ciorba cu de toate? [:)] Pui ce ai prin casa?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu de azi incep...Sper!!! Sambata am facut Rosenkranz, nu ma intrebati de ce..

Azi:

MD 2 felii de wasa cu cascaval, cafea-Iaurtul era inghetat asa ca ii va veni randul mai tarziu

G iaurt cu tarate de ovaz-trebuie sa mi cumpar goji, chia, ceva, ca nu mai am nimic

P Ciorba de somon cu legume

C Ori o omleta cu salata verde, ori ceva legume gratinate cu salata verde

 

Mi e groaza sa ma duc la sala din cauza febrei pe care o voi face dupa atata pauza.Plus ca ma simt super greoaie, desi am doar 2 kg in plus.Uooof...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dulcetica, suntem in 12...pune-ti si tu targeturi realiste, serios... [soricel]

 

Sz, stiu, e un mare must...problema e ca ma doare un umar, habar nu am de ce, si nu stiu cat de tare pot sa l fortez...o fi de la nemiscare?Si daca nu e?Am o clienta care tocmai s a operat, avea un pinten osos in articulatie care i a cam facut praf toate ligamentele si insertiile musculare...si nu simtea decat o usoara jena.Azi vreau sa mi fac abonament si incep cu step aerobic, la care mare lucru nu se face cu bratele.Sa vedem daca si reusesc, ieri m-am culcat foarte traziu si sunt cam obosita...Stiu, scuze, scuze si motive. [batcap]  [batcap]  [batcap]

 

Azi e ziua de nastere a Laviniei Steer, o prietena extrem de draga si apropiata, care nu mai e printre noi de 4 ani...Am asa o tristete si un dor de ea... [:(]  [:(]  [:(]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor.Si eu sunt la dieta de o sapt.Am inceput a doua de azi.M-am obișnuit si stau destul de bine cu poftele inca.Mi-am propus sa pun jos 10 kg.Nu ma intere in cat timp numa sa dau.Si bineinteles fac si acasa exerciții la sol si bicicleta eliptica.Abia astept primăvara sa pot merge si la alergat.

 

Asa ca sapt.trecuta eu am mancat la mic dejun o zi lapte cu cereale de ovăz iar cealaltă zi iaurt cu cereale de ovăz..tot asa.Gustare un mar sau o portocala.Pranz: Orez cu legume si salata de crudității in alta zi ciorba de legume,sau pur si simplu legume fierte.Iar la cina...piept de pui cu salata sau legume,linte sau iar supa.

 

Sapt asta,azi am inceput sa mănânc..La prânz,biscuiți dietetici cu o cana de iaurt.Gustare,un mar.Pranz,ciorba de legume.Gustare,o mana de curmale iar Cina va fi salata de crudități cu putin piept de pui fiert si tăiat cubulețe in salata.Iar in zilele următoare mai vad eu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...