Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (207)..STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 491
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

NU s-a terminat, suntem pe o pauza de calcat stramb , unele [soricel] . Cel putin fetele care scriem aici tinem Monti de luni de zile,  in general [:-)))]

Dar cum mai multele am cam calcat aiurea, poate reusim sa ne mobilizam ... Caress [il]  ca tu esti Zen-ul meu (pe Carmencat nu o pun ca ea e cuminte-foc [flo] ).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

Eu beau un ness fara cofeina si ma tot gandesc...

Stiu ca am multe pe cap dar daca ma dau lovita si bag capul in perne nu rezolv nimic. Viata e o lupta asa ca trebuie sa fim zen si sa gandim pozitiv. Am fost de multe ori in situatii si mai grele. Organizare, rabdare si migdale.

Insa mai am si eu caderile mele cand imi vine sa-mi spun ca nu ma mai joc. Prea repede se duc zilele si in ritmul asta rapid ne pierdem pofta de viata.

Ieri am fost la sala, m-am incarcat putin. La sauna n-am ajuns ca am uitat sa pun prosop in bagaj. Acela e momentul meu de rasfat. Doar eu si gandurile mele.

Brandusika, stiu ca este pentru oase Ca dar de multe ori am avut analize proaste. Interesant este ca un nivel ridicat de Ca se coreleaza cu pofta de mancare. N-am ajuns acolo, a dimpotriva sunt in extrema cealalta as spune. Adica pofta mare indica lipsa de calciu. Si cand am inceput sa-l iau prima data, adica anul trecut pe vremea aceasta mi s-a parut ca m-a ajutat la slabit. Am luat 3 luni, 1 luna pauza dupa care iar 3 luni Ca si acum sunt intr-o pauza cam lunga.

Am in plan Omega 3, nu se poate fara el. Si ceva antioxidant, Medox, e facut din afine.

Ninha, tu te-ai potrivi in Norvegia ca unde te intorci hop si ceva stanci. Tot sa te catari.

dulcetica, inca nu e foarte mult intuneric dar ploua nasol si e innorat. In concluzie tot depresiva vremea.

Andreea, si eu ma enervez cand vad ca nu suntem la timp undeva sau ca fac in graba. Ma intreb daca voi ajunge la pensie sa ma vait de plictiseala. Slabe sanse.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ba eu sper sa ajungem la pensie si sa fim zen si sa ne plictisim maxim, doar noi si sotii, sa ne plictisim cu calatorii in locuri frumoase de 3-4 ori pe an si in rest sa ne plictiseasca nepotii, dar nu prea tare ca eu n-o iau de la capat cu soferia si alergatura. Am zis! Incep si eu ca soacra lu' maica-mea care n-a ajutat-o cu noi deloc motivand ca cine si-a facut copii sa si-i creasca! [:-)))]

 

Dulcetica, nu zici de piesa? Deadline-ul a fost pana la plecarea in concediu. Eu una, nu l-am atins dar l-am depasit la intoarcere, ceea ce e foarte bine, nu pot sa doresc mai mult. Acum n-am mai scris-o pe forum, dar pana de sarbatori vreau sa ajung la 75, adica -3 ceea ce zic eu e realizabil. Bonus, imi doresc sa trec peste sarbatori fara sa ma ingras deloc si sa merg la sala in continuare inclusiv atunci.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Androix,teatrul mic "pensiune complete". N-a fost rea,o comedioara relaxanta,nu f sofisticata ,dar eu eram gata obosita dupa serviciu ,lectii si a tinut 2 ore si citeva minutele.

In seara asta ma duc la teatrul de comedie:bani din cer.

Daca a vazut careva Rencontres -Dan Puric  spuneti-mi ,merita deranjul?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai ziceti nimic? Azi am chiulit de la sala, voiam sa merg sa ma tund dar in final am facut servicii de taximetrie pentru sot si s-au dus toate planurile mele pe apa sambetei. Ramane sa dau o fuga saptamana viitoare.

 

Nu am mai fost la teatru de anul trecut. [batcap]  Problema e ca trebuie sa duc copiii la soacra-mea cand mergem, trebuie sa fie musai in weekend si oricum in ultima vreme cu cine sa merg ca sotul meu e mai mult plecat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Meniu ieri:

MD-iaurt

P-un rest din conserva de peste,2 masline

G-struguri

C-niste zacusca goala

G-un mar ,un strugure

Otilia ,hai sa facem ceva ,ca m-a luat si pe mine depresia. Nu ma vad decit grasa si urita. Trebuie rapid sa schimb ceva  sau sa-mi cumpar ceva...... [:-)))]

Androix ,aseara am fost la" Bani din cer",teatrul de comedie ,simpatica ,relaxanta. Am avut o rezerva ,ca era cu Bendeac si eram putin reticenta,dar a fost surprinzator de placuta.

Azi as iesi la alergat.

pup si o zi perfecta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...