Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 30


Recommended Posts

Mi s-a stricat mașina de spălat! :(((( Când am venit de la școală mirosea ciudat în casă, am crezut că am scurgere de gaze, când colo de la mașină mirosea. Nu știu ce naiba a pățit că nu eram acasă, dar înăuntru am găsit garnitură topită (nu știu de unde că nu lipsește nimic, aparent) și toate hainele au urme de cauciuc topit, mici și circulare, de parcă ceva a trecut prin găurelele de la cuvă și le-a pătat. Un liner e topit, 4 scutece LL plus două coveruri plus două totsbots plus trei bodiuri si trei strampeli cumpărați azi sunt distruși. Plus restul hainelor. Îmi vine să mor. Și mă gândesc cu groază cât o să dureze până o repară cineva :(((((
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mersi fete,

 

Easy, diagnosticul a ramas ciroza 100%, rezultatul daca are si cancer inca nu se stie, dar oricum arata rau, are zile si zile, cand am ajuns noi, 2 zile nu a mancat nimic, am zis ca gata, asta a fost, dupa aia a inceput iar sa manance, s-a mai intremat. Acum e acasa, ieri a fost bine, azi iar putin cam moale, maine merge din nou la spital sa mai vedem ce zice doctorita. De stat, daca da Dumnezeu si il mai tine, planificam sa plecam duminica, sotul a vorbit la lucru, i-au zis ca sa stea cat are nevoie, dar nici prea mult nu se poate, de bun simt.

 

Deea, parca pe tine te-am auzit ca ai facut ceva cu mei. Stii, sau poate alte fete daca stiti, cat costa meiul la noi? Aici am gasit la aproximativ 2.5 Ron si mi se pare putin, dar nu stiu in Ro cat ar fi, daca se merita sa cumpar de aici vreo 2,3 pungi :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poca, imi pare rau

ai lasat masina sa mearga cat nu ai fost acasa?

Da, mai avea vreo 15 min si eu nu mai puteam astepta.

 

poca, daca stati cu chirie, cere alta masina de spalat la proprietar. ori propune-i  sa cumperi tu masina si sa ii dau diferenta ramasa din chirie, noi asa faceam cand stateam cu chirie.

Cu chirie stam, vorbeste sotul in seara asta sa vedem ce zice, ia alta, trimite pe cineva sa o repare pe asta. Banuiesc ca varianta 2, ca e un zgarcoman.

 

Of poca..sper sa ti-o repare repede....ma gandesc ca adidasi nu ai spalat impreuna cu hainele copiilor..eu am patit asa cand la stoarcere,cuva a frecat adidasii..

Adidasi, nu, erau scutece si haine de-ale lui Andrei. Si ce a urmat apoi la tine? Si-a revenit masina sau a trebuit schimbta?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...