Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 30


Recommended Posts

Maddut a papat de vreo 2 ori asa. Eu credeam ca o sa pape asa in continuare da nu. Apropo eu nu am primit cartea.:(

de trimis, am trimis-o. poate ti-a intrat in spam.

am trimis din nou.

 

sim, ai primit? tie am zis ca ti-o trimit si intre timp m-a chemat datoria...ti-am retrimis abia acum vreo 15 minute...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

iar mi-ati facut pofta cu bebelusii vostri! clar: mai vreau un bebel!

andrei are niste ochi absolut superbi si e un frumos.dar nu mai vezi cat e de frumos, caci te fura ochii! va rupe multe inimi.

aris e un frumos si are mutrita de strengar! va juca fetele pe degete!

new, andi e superb (vreau si eu un baieteeeeeeeeeeeel!)! va fi un bun manager. ii sade bine in "spatele biroului" [pk] [pk] [pk]

mes, tu ai un ingeras de fetita! [il] [il] [il]  ca mamica de fetita, sper sa nu se supere mamicile de baieti, dar fetitele au ceva mai special! cand am vazut-o pe Isabela, am realizat, din nou, acest lucru! [il] [il] [il]

abia astept sa fac si juniorul nr 2 [pk] [pk] [pk]  (de-ar fi asa usor precum spun [ruga])

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am gatit. briose cu spanac, feta, ardei, ceapa, usturoi, chia, seminte de dovleac si floarea soarelui. pletosu' si-a comandat o pizza, ca asta nu-i mancare sa-i tina de foame.

Ti-am zis io ca in curand te vad la masterchef. Zilele trecute mar, azi briose... De acord cu pletosu :))). Chestia e ca nici pizza aia nu tine mai mult de cateva ore de foame. Diseara ce mananca omul?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am gatit. briose cu spanac, feta, ardei, ceapa, usturoi, chia, seminte de dovleac si floarea soarelui. pletosu' si-a comandat o pizza, ca asta nu-i mancare sa-i tina de foame.

 

:)))))))))))))))))))))

imi suna cunoscut.

Eu fac cateodata o bunatate de mancare vegana si vine sotu, gusta, zice ca-i buna si apoi isii tranteste niste carnati peste :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...