Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 30


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

3 perechi? Bogatano!

stai linistita...sunt cei purtati dinainte de a fi gravida si sunt mai elastici...acum le fac testul de rezistenta...sa vedem cat se intind:))))...am zis ca nu-mi iau altii la dimensiunile astea ca nu intentionam sa raman asa, dar se pare ca s-au indragostit kg de mine:))....te gandesti ca nu-s armani sau d&g, nu? Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

stai linistita...sunt cei purtati dinainte de a fi gravida si sunt mai elastici...acum le fac testul de rezistenta...sa vedem cat se intind:))))...am zis ca nu-mi iau altii la dimensiunile astea ca nu intentionam sa raman asa, dar se pare ca s-au indragostit kg de mine:))....te gandesti ca nu-s armani sau d&g, nu?

Io am avut armani. I-am luat din second cu 5 lei. Cred ca erau din 1900 toamna. Aveau talia pana la gat. I-am purtat pana au ajuns buni de sters pe jos ca altii nu aveam. Da erau armani! Te joci?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit acasa.............. nicaieri nu-i mai bine :)

Azi am fost pe la Valenii de Munte, in vizita la matusa mea.

Sill, ma batea gandul sa trag o fuga si spre tine, ca ti-am trecut prn poarta ......aproximativ, ca am luat-o prin Gaesti-Targoviste-Ploiesti-Valenii de Munte.

 

Ati avut samanta de vorba azi, nu-mi ajunge o zi si o galeata de cafea sa recuperez [alcool]

 

Maddutz, sarumana, am vazut ca am ceva in cutie de la tine [pup]

Ma pun la citit........ cat oi putea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...