Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 30


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multumesc, fetelor! Ma bucur ca am fetita, dar as vrea si un baietel. Sa speram ca ne-o ajuta Dzeu sa avem si un al doilea copilas. Nu am crezut ca poate fi asa frumos, chiar daca nu e usor.

Intr-una dintre nopti m-am surprins ca vreau sa o iau in pat cu mine numai si numai fiindca oricum o sa creasca si nu o sa mai pot sa o tin asa mica stransa langa mine. Na, m-a luat valul si emotziile :)

Mie inca nu-mi vine chef sa gatesc elaborat. Dar as fi mancat si eu briose a la Andika! :)

Z e un frumusel si un vesel! Sa ti-l tot tina asa!

Ma dispera diversificarea asta! Cum o sa fac eu? Tre sa fac mancare separat pana la ce varsta? 1 an, 2?

Cred ca tre sa-i pun filme educative cu Emma Juliei, sa vada si ea cum se face :))

Dupa.masa i-am dat un pastarnac bucata si l-a bagat in gura si l-a morfolit. Si morcovul. Da' nu cred ca a inghitit nimic, doar a supt sucul. No, mai vedem si maine. Mi-a tzatzait si mie fundul ca daca se ineaca, dar n-a fost cazul. Da' nici nu vreau sa o fortzez.

brioselele alea au fost  f usor de facut. eu de obicei nu bucataresc, si daca o fac, fac numai retete usoare:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumesc Deeaioana , Easy :) sunteti îngăduitoare ca si restul fetelor

 

Maddutz , mulțumesc pentru carte , era in Spam

 

Andika , bucurie pe Z , pupam !

 

Easy , sper sa iti revii cat mai repede , foarte bine ca ai purtat rochie , eu nu mai intru in pantaloni :((( astept cu drag poza cu tine :)

 

Pup toate fetele si copii aferenți :)

 

New m-ai facut sa rad cu sotul tau

 

Nu mi-ați spus blogurile voastre ...sa ma inspir si eu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

brioselele alea au fost f usor de facut. eu de obicei nu bucataresc, si daca o fac, fac numai retete usoare:)

Mda, tu nu-ti faci blog cu retete de-astea bune, usoare si rapide?

Spr sa-mi aduc aminte blogurile lui New, Gina si Didi. Poate le.mai puneti voi odata. Nu le.puneti pe prima pagina? Sau nu e voie?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...