Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 30


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mess , eu am Stemer de la Chicco , 30 min legume ( morcov , țelina , pătrunjel ) , 15 min fructe , asa ca ... Cum vrei tu , dar nu cheltui aiurea banii ...

Aha, multam de info! Habar n-am daca se merita. Chiar azi vb cu al meubsotz ca daca am manca toti 3 gatit la aburi ar fi o idee, dar alui meu ii plac mancarurile cu sos (nu neaparat si cu carne) deci nu stiu daca ne incadram... sa mai procesez un pic si sa mai gugalesc. Pana marit fata mai este :))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aha, multam de info! Habar n-am daca se merita. Chiar azi vb cu al meubsotz ca daca am manca toti 3 gatit la aburi ar fi o idee, dar alui meu ii plac mancarurile cu sos (nu neaparat si cu carne) deci nu stiu daca ne incadram... sa mai procesez un pic si sa mai gugalesc. Pana marit fata mai este :))

pai fa-i un sos langa chestiile aburite.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa pun o reteta pe an?:))

Ei, si tu acuma! Bine, poate pune Z! :))

Daar nu vreti sa facem un blog comun, apropos de ce zice si Poca?? Ar fi cool, ca am avea din toate rubricile cate ceva si mai ales chestii testate. Eu cre ca as putea pune ceva dulciuri :) cu zahar mai putin decat retetele clasice. Si ceva ciorbite.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apropo. Daca mai aveti de gand sa va dati rotunde ca va tratati cu aspirina saracului faceti bine si faceti-va grup separat. Aci sunt oameni suferinzi. Sau macar dati de pomana un vibrator ca o sa fiti rasplatite in ceruri :))

la mine copilul e cel mai bun anticonceptional. Cand vine vremea de hanky-panky se apuca de plans. Cred ca vrea sa ramana singur la parinti.

 

In sfarsit acasa.............. nicaieri nu-i mai bine :)

Azi am fost pe la Valenii de Munte, in vizita la matusa mea.

Sill, ma batea gandul sa trag o fuga si spre tine, ca ti-am trecut prn poarta ......aproximativ, ca am luat-o prin Gaesti-Targoviste-Ploiesti-Valenii de Munte.

 

Ati avut samanta de vorba azi, nu-mi ajunge o zi si o galeata de cafea sa recuperez [alcool]

 

Maddutz, sarumana, am vazut ca am ceva in cutie de la tine [pup]

Ma pun la citit........ cat oi putea.

Gina, pe cand vii sa ne iei pe toate cu autobuzul?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...