Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 30


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nici eu n.am dormit azi noapte si la 7 a sunat ceasul.L.am dus pe Robi la gradinita.Dimineata a zis ca nu vrea sa mearga,in masina se razgandise ca mai era o vecina si cand am ajuns a inceput jalea.Ma tinea de mana si nu vroia sa intre in clasa. Imi venea sa.l iau acasa.Sa vedem ce.o fi cand merg sa.l iau.Sunt curioasa. Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu n.am dormit azi noapte si la 7 a sunat ceasul.L.am dus pe Robi la gradinita.Dimineata a zis ca nu vrea sa mearga,in masina se razgandise ca mai era o vecina si cand am ajuns a inceput jalea.Ma tinea de mana si nu vroia sa intre in clasa. Imi venea sa.l iau acasa.Sa vedem ce.o fi cand merg sa.l iau.Sunt curioasa.

Of, Monica. ..E greu. ..dar aș zice că cel mai probabil el s-a liniștit după ce ai plecat tu și acum se joacă :) Dar tu vei sta ca pe ace toată ziua. ..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am pierdut pariul. Citez: " tupeul jegos poti sa-l lasi deoparte, inclusiv si tonul de superioritate, ca poate chiar reusesti sa ma enervezi, lasand astea deoparte o sa primesti banii maine sau poimaine , DAAAR ca exista si un dar. De azi incolo pt fiecare banut pe care il trimit vreau sa primesc confirmare de primire si pt fiecare leu cheltuit vreau sa vad bonuri de casa ca sa vad ca banii s-au cheltuit pe copil, daca esti de acord". Astept pareri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...