Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 30


Recommended Posts

Am pierdut pariul. Citez: " tupeul jegos poti sa-l lasi deoparte, inclusiv si tonul de superioritate, ca poate chiar reusesti sa ma enervezi, lasand astea deoparte o sa primesti banii maine sau poimaine , DAAAR ca exista si un dar. De azi incolo pt fiecare banut pe care il trimit vreau sa primesc confirmare de primire si pt fiecare leu cheltuit vreau sa vad bonuri de casa ca sa vad ca banii s-au cheltuit pe copil, daca esti de acord". Astept pareri.

Uuuuuuuuuuuuuuuuu....da ce scary e de dimineata....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu l-as sfatui sa nu incerce niciun proces ca isi fura singur caciula. Mainainte mi-a dat si lectii de drept, ca el pe cartea de munca are 703 lei iar restul trebuie dovediti. O sa adun bonurile daca asta vrea. Dar a ajuns sa-mi spuna ca am tupeu jegos pt ca ma lupt pt drepturile copilului. Sa-i fie rusine

Mama lui de război :(
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

baby, eu cred ca n-are incredere in tine ca o sa cheltuiesti banii pe copil. si daca asta e conditia sa primesti bani, atunci aduna bonurile. decat sa nu dea....

Asa am zis si eu prima data, dar daca era asta ma gandesc ca Baby ar fi stiut din prima. Sper sa fi facut eu o gluma proasta :(
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...