Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 30


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

baby, daca vrea chitante, nu ar fi mai bine sa le cumpere el direct?

eu premergator n-as lua, s-a mai discutat despre.

 

mai stiu pe cineva care castiga mult in mana, dar pe cartea de munca si-a trecut minimul pe economie (e firma lui si poate). Asa ca-i da copilului nimica toata. Si nici macar aia nu i-o da decat cu sesizare la politie. Acum a mai facut un copil si pensia aia se mai si injumatateste.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei, si tu acuma! Bine, poate pune Z! :))

Daar nu vreti sa facem un blog comun, apropos de ce zice si Poca?? Ar fi cool, ca am avea din toate rubricile cate ceva si mai ales chestii testate. Eu cre ca as putea pune ceva dulciuri :) cu zahar mai putin decat retetele clasice. Si ceva ciorbite.

Si ni-l intretin pletosul, barbosul si muschiulosul (sotul Arryei :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Julia, nu se poate altfel cu el ca-i nesimtit. Prima data i-am spus frumos, sambata. Pune si tu cat te lasa inima si constiinta. Deja ma ia de fraiera. Se razbuna pe copil tampitul. Daca lasdupa el, da cand are el chef si atunci asa se comporta de parca ar fi erou. M-am saturat de figurile lui. Adica eu sunt simtita si nu-i cer din tot ce castiga, iar el imi spune ca am tupeu jegos. Pt ca am pus piciorul in prag.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby ,

 

Stii părerea mea , sunteti doi căpoși si nu ii faceti decat rau copilului !!!!

 

Scrie asa altfel te bat la fundul gol !!!

 

- nu am tupeu "jegos " ce este furia mamei copilului tau cand are momente de deznădejde .Cand am văzut baiatul căzut din pat m-am speriat tare si mi-am amintit ca ne-ai promis un patut care nu a mai venit ... Bineînțeles ca pot strânge bonurile , ce imi doresc este sa aiba si Aris cat de cat necesarul ... Daca vrei , poti sa participi direct ca cumpărarea acestor lucruri , pentru mine nu este o problema .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...