Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 30


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Simona, gata cu pupatul in cur. Stie ca a cazut din pat de 3 ori. Stie de cate are nevoie ca nu-i retardat. Cat vrei sa-l mai periez. Iar copilului ce bine ii face? Am uitat sa va spun ce-a zis sambata. Ca intre vizite n-are de ce sa sune sa intrebe de el ca nu poate vorbi cu el. Iar de venit, o sa vina cand o sa poata. La o luna, doua, trei, cand poate. Cam ce bine crezi ca-i face asa copilului? Nu mai bine i-ar face sa nu-l mai vada? Pt ca pana pricepe tot imi gasesc eu pe cineva care sa fie model masculin. Asta ce model masculin e? Ce poate invata bun de la el? Nu-i mai gasiti atatea scuze ca n-are. Am avut rabdare cu el cat incape. Alta l-ar fi taxat de mult pe cale oficiala
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci avem asa: 1 (Julia) + jumate (Deea+DeeaI) si io :))) Si Alex chibitz...

Sa vad maine cum putem, pe ce platforma si cum sa-l mesterim. Nu ca as avea mult timp liber da' poate iese ceva fain si ar fi pacat sa nu incercam. Mai ales ca deja avem si video (cu Emma) :)

Si sa-i zicem "retetele matusilor"??!! :))) sau "de la tusha citire"...

Eu maine vreau sa incerc un repetir cu patrunjel, morcov si pastarnac asa simpli. Sa vedem ce iese. Ma gandesc ca macar 3 zile sa am rabdare sa incerc acelasi mod, apoi schimb un pic sa vedem reactia...Whish me luck! :))

Matusici

Bucataria matusilor (sau matuselor)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ne-am porcit si noi

http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gifIMG_0014.JPG

http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gifIMG_0016.JPG

 

Uai, de zambeeeet!!! [il]

baby, eu cred ca n-are incredere in tine ca o sa cheltuiesti banii pe copil. si daca asta e conditia sa primesti bani, atunci aduna bonurile. decat sa nu dea....

 

Probabil...

Simona, gata cu pupatul in cur. Stie ca a cazut din pat de 3 ori. Stie de cate are nevoie ca nu-i retardat. Cat vrei sa-l mai periez. Iar copilului ce bine ii face? Am uitat sa va spun ce-a zis sambata. Ca intre vizite n-are de ce sa sune sa intrebe de el ca nu poate vorbi cu el. Iar de venit, o sa vina cand o sa poata. La o luna, doua, trei, cand poate. Cam ce bine crezi ca-i face asa copilului? Nu mai bine i-ar face sa nu-l mai vada? Pt ca pana pricepe tot imi gasesc eu pe cineva care sa fie model masculin. Asta ce model masculin e? Ce poate invata bun de la el? Nu-i mai gasiti atatea scuze ca n-are. Am avut rabdare cu el cat incape. Alta l-ar fi taxat de mult pe cale oficiala

Baby, taxeaza-l si tu pe cale oficiala. Macar stii o treaba.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...