Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 30


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neaţa, cine dă o cafea? Toată noaptea am învelit-o pe Ana Maria și l-am ferit pe Andrei de ea. Nu știu ce s-a foit atât. Sper să apuc să moţăi puțin cu Andrei mai târziu.

mai sa fie clar, cafea si alte marafeturi luati de la mine, zilnic e deschis pana la 12, 14 ora ro. no charge pt voi

pune fata in costum de fleece cu totul si nu mai sta cu grija ca se dezveleste, ia de la primark si gata.

I-am trimis marlanului mesaj ca astept restul de bani retroactiv ca sa pot cumpara patut, premergator si scaun de masa. In viata asta. Declar oficial deschise pariurile. Eu pariez ca n-o sa mai aud de el o vreme.

ai auzit, deci de el.

 

Nici eu n.am dormit azi noapte si la 7 a sunat ceasul.L.am dus pe Robi la gradinita.Dimineata a zis ca nu vrea sa mearga,in masina se razgandise ca mai era o vecina si cand am ajuns a inceput jalea.Ma tinea de mana si nu vroia sa intre in clasa. Imi venea sa.l iau acasa.Sa vedem ce.o fi cand merg sa.l iau.Sunt curioasa.

 

off, saracutul Robi ,nu poti sa suni la gradi sa vezi care e starea lui de spirit?

Eu aveam planuri casnice pt azi dar la cum ma simt...stau sa bolesc.

Dar nu mai am mancare si tb sa gatesc

daca poti gati asa faultata, pune de ceva rapid, paste, orez, nu te apuca sa faci ceva dificil. ai grija de tine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si zice ca decat carne de la supermarket mai bine borcanele. Legume fructe de ls tara daca se poate, daca nu piata, supermarket pe ultimul loc. Cereale de bebe, cat de variate.

Mai bine 20g de 7 cereale decat 200g de una.

Apa-la cj se poate da fiarta si racita de la robinet, in deplasare sunt ape pt bebe, sau aqua carpatica, dorna, sa le rotam.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...