Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 30


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mulțumim de urări! La mulți ani și colegelor de aniversare, Anastasia și Izabela.

 

V de dimineață a mâncat bine, o nectarina data pe răzătoarea de sticla și 2 prune în mana, Blw style. A refuzat și bibe și tata pana la 13 când cu cu cu vai a acceptat 70 lm muls.

 

La prânz vreau sa ii fac branzica, dar am luat lapte bio de capra, o fi ok și ce capra? De vaca nu am găsit bio, apoi mi-am amintit ca am citit ca cel de capra se digera mai bine. O sa fac cu lămâie.

Cu ce merge branzica? Merge sa o amestec cu cartof dulce?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sim, eu avocado ii dau crud, Blenduit cu un fruct sau ceva legume.

 

Baby, ma amuz ca te-ar surprinde, dar și soțul meu vrea sa fie folosit te rog când ii cer ceva și noi na, sunt căsătoriți și ne iubim, adică te rog sa iei x, te rog sa faci z, poți te rog sa aduci y? Nici mie nu mi se pare prea la îndemână, dar i-am acceptat hatarul. Și el tot cu te rog îmi vorbește și cu dacă poți, dacă vrei etc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Baby, ma amuz ca te-ar surprinde, dar și soțul meu vrea sa fie folosit te rog când ii cer ceva și noi na, sunt căsătoriți și ne iubim, adică te rog sa iei x, te rog sa faci z, poți te rog sa aduci y? Nici mie nu mi se pare prea la îndemână, dar i-am acceptat hatarul. Și el tot cu te rog îmi vorbește și cu dacă poți, dacă vrei etc

 

 

Si la noi la fel si mi se pare absolut normal, mai ales ca Mihai a crescut si are tendinta sa ne copieze, deja "inregistreaza" tot ce aude........... trebuie sa-i dam exemple pozitive.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...